يکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳
برای ۴ سال

شهامت بر سکوی ریاست هیأت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی تکیه زد

مجمع انتخاب رئیس هیأت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی برگزار و جعفر شهامت با رأی اعتماد مجمع برای ۴ سال سکاندار هیأت تنیس خاکی استان شد.
شهامت بر سکوی ریاست هیأت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی تکیه زد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، روزگذشته مجمع انتخاب رئیس هیأت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.
در این مجمع انتخاباتی ۱۳ نفره که مجید ریاست آن را بر عهده داشت نماینده‌های ورزشکاران، داوران، مربیان، روسای دو هیأت شهرستان و نماینده آموزش‌وپرورش حضور داشتند.
در ابتدای جلسه بر حسب حروف الفبا سید علیرضا حسینی دبیر اسبق و پیشکسوت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی و کاندیدای ریاست هیأت به تبیین سوابق فعالیت خود در این ورزش پرداخت و گفت: ۳۰ سال افتخار معلمی در آموزش‌وپرورش را دارد.
وی در راستای هم‌افزایی، یکپارچگی، توسعه، بهره‌گیری از ظرفیت و توانمندی نیروهای ارزشی از کاندیداتوری ریاست هیأت انصراف داد.
جعفر شهامت، سرپرست فعلی هیأت تنیس خاکی و کاندیدای ریاست هیأت به ارائه برنامه‌های راهبردی خود پرداخت و متذکر شد: اصول و محوریت کار او مبتنی به استفاده از ظرفیت‌های موجود و نیروی انسانی با تجربه، ورزشکاران و مربیان خوش‌نام می‌باشد.
وی راه‌اندازی هیأت تنیس خاکی در شهرستان‌های طبس، سرایان، فردوس و نهبندان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مزیت‌های آب و هوایی که در خراسان‌جنوبی وجود دارد می‌تواند نویدبخش فعالیت این رشته در تمام فصول باشد.
کاندیدای ریاست هیأت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: احترام و تعهد به قانون، ارتقاء کیفی‌سازی از دریچه کمی‌محوری، تمرکززدایی و انضباط مالی، تنفیذ اختیار به شهرستان‌ها را از برنامه‌های قابل اجرای خود در دوره‌ تصدی‌گری دانست.
شهامت توجه به امور زیربنایی، زیباسازی و استانداردنمایی زمین تنیس خاکی بیرجند، احداث زمین‌های تنیس در سایر شهرستان‌های خراسان‌جنوبی، برگزاری دوره‌های مربیگری، داوری و ارتقاء آن، تقویم برنامه‌های ورزشی سالانه و میان‌مدت، توسعه و همگانی ورزش تنیس خاکی، جذب اسپانسر، تأسیس باشگاه‌های بخش خصوصی، برگزاری مسابقات و اعزام تیم‌ها به رقابت‌های ملی برای حضور در اردوهای تیم ملی را از دیگر برنامه‌های خود عنوان کرد.
وی بر انجام کار و فعالیت‌های گروهی تأکید نمود و گفت: رعایت حقوق افراد، جلوگیری از حاشیه‌سازی و تقویت سعه‌صدر، نشست‌های تخصصی و جلسات عمومی، فراخوانی عمومی برای قبول تصدی کمیته‌های متنوع هیأت تنیس خاکی را از اهداف مدیریتی خود برشمرد.
در پایان با دستور رئیس مجمع انتخاب رئیس هیأت تنیس خاکی خراسان‌جنوبی پروسه رأی‌گیری انجام گرفت که در دور اول به‌رغم انصراف سیدعلی حسینی از کاندیداتوری هیأت تعدادی از آراء را در سبد خود داشتن و جعفر شهامت نیز شش رأی را کسب کرد که چون از نصب بعلاوه یک مجموع آراء کمتر بود با تصویب مجمع دوباره رأی‌گیری انجام شد که در این دور جعفر شهامت با کسب ۱۱ رأی مأخوذه علیرضا ثانی از مجموع 15 رأی مأخوذه برای 4 سال سکان‌داری هیأت تنیس خاکی استان را بر عهده گرفت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۹۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تنیس , فدراسیون