شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

تحریم‌های دشمن برای ما برکت بوده‌است

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه تحریم‌های دشمن برای ما برکت بوده‌است، ادامه داد: نیروی هوایی چهل سال است که در تحریم قراردارد و هیچ چشم‌داشتی به بیرون ندارد و جار و جنجال‌های اخیر هیچ تاثیری بر توانمندی‌های ما نگذاشته‌است.
تحریم‌های دشمن برای ما برکت بوده‌است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی اظهارداشت: حوزه کاری نیروی هوایی ارتش بسیاروسیع است.
وی با بیان اینکه براساس برآوردی که از تهدیدات دشمن داریم، آمایش سرزمینی خود را شکل می دهیم گفت: در شرق کشور فعالیت خود را افزایش می‌دهیم.
وی با اشاره به اینکه نیروی هوایی ارتش به علت تحرک زیاد باید در پایگاه‌های مستقر، منطقه وسیعی را پوشش دهد افزود:پشتیبانی لازم از نیروهای زمینی و تأمین امنیت در کشور جزو اولویت‌های نیروی هوایی است و ما بر حسب وظیفه، تأمین امنیت مردم منطقه را برعهده داریم .
نصیرزاده ادامه داد:نیروی هوایی یکی از نیروهای پشتیبان است که با امام راحل(ره) بیعت کرده و در شش‌ماهه نخست جنگ توانست به تنهایی در برابر تهاجم دشمن ایستادگی کند و تمامی تهدیدات دشمن را خنثی سازد، به گونه‌ای که با این کار خود توانست اقتصاد کشور عراق را از کار بیندازد و حرکت آن‌ها را به تأخیر اندازد.
فرمانده نیرو هوایی ارتش تصریح کرد:نیروی هوایی ارتش برحسب وظیفه در همه رویدادها حضور فعال دارد و مسؤولیت اصلی نیروهای نظامی و هوایی خدمت خالصانه به مردم است و در هر کجا از این سرزمین که استقرار داشته باشیم، هدفی جز خدمت به مردم نداریم.
وی با بیان اینکه تحریم‌های دشمن برای ما برکت بوده‌است، ادامه داد: نیروی هوایی چهل سال است که در تحریم قراردارد و هیچ چشم‌داشتی به بیرون ندارد و جار و جنجال‌های اخیر هیچ تاثیری بر توانمندی‌های ما نگذاشته‌است.
نصیرزاده خاطرنشان کرد:در رابطه با ساخت منابع هوایی یک فروند هواپیما به نام کوثر به پرواز درآمد و به ناوگان هوایی پیوست.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۲۹۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ارتش , نیروی هوایی