شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی تاکید کرد:

هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن؛ مهم ترین اصل شرایط کنونی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شرایط کنونی در دنیا ایجاب می‌کند تا در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمنان فکر تعرض کنند.
هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن؛ مهم ترین اصل شرایط کنونی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، امروز 19 آبان در دیدار با فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: یکی از خطرناک ترین صحنه‌های تهاجمی در هر جامعه‌ای صحنه‌های هوایی است.
وی گفت: نیروی هوایی از جایگاه خاص و ویژه‌ای برخوردار است و نیروهای مسلح برای تامین امنیت در جامعه مسئولیت ویژه‌ای دارند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: شرایط کنونی در دنیا ایجاب می‌کند تا در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمنان فکر تعرض کنند.
عبادی تصریح کرد: دشمنان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران می‌ترسند و همیشه برای کشورها شرط می‌گذارند و به دنبال مکر و حیله هستند.
وی ادامه داد: اگر زمانی که جمهوری اسلامی ایران تحقق پیدا کرد سایر کشورهای اسلامی نیز سیستم انقلاب اسلامی را در میان خود قرار می‌دادند امروز این همه مورد تعرض و دخالت‌های بیگانگان قرار نمی‌گرفتند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: شرق کشور نیز شرایط خاص خود را دارد و تمام امورات در جامعه در سایه امنیت انجام می‌شود.
عبادی یادآور شد: هر کاری که با قصد قربت انجام شود دارای اجر و پاداش بسیاری برخوردار است و کارهایی که نیت خدایی داشته باشند، در واقع عبادت است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۳۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ارتش , نیروی هوایی , نماینده ولی فقیه