شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:

ساخت بیمارستان خوسف ۷ میلیارد تومان بودجه گرفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه خوسف تنها شهرستانی است که بیمارستان ندارد، گفت: امسال ۷میلیارد تومان به ساخت بیمارستان در این شهرستان اختصاص یافته است.
ساخت بیمارستان خوسف ۷ میلیارد تومان بودجه گرفت
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: پست ها و منسب ها باید در راه خدمت به مردم باشد.
وی بیان کرد: پست و مقام غنیمتی است که به یک فرد داده می شود لذا باید از آن بهترین استفاده را برد و برای آخرت کار کرد نه دنیا.
وی ادامه داد: ظرفیت و جایگاه نمایندگی نیز بالا و بسیار تاثیرگذار است و می توانید از این ظرفیت استفاده لازم را بکنید اما نیاز به پیگیری دارد.
وی با بیان اینکه شمال شهر بیرجند با وجود اینکه دارای مردمی با وضعیت درآمدی متوسط است اما مرکز درمانی وجود ندارند، گفت: لذا می طلبد تا پیگیری هایی برای ساخت هرچه زودتر مرکز درمانی در این منطقه صورت گیرد.
عبادی بیان داشت: قبل از اینکه جانمایی مراکز درمانی صورت گیرد نقشه جامعی برای ایجاد این مراکز صورت نگرفت و لذا گلایه مردم را به دنبال داشته است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: شهرستان خوسف تنها مرکز شهرستانی است که از وجود بیمارستان محروم است.
وی تصریح کرد: امسال با وجود پیگیری های بسیار توانستیم برای آن ردیف اجرایی بگیریم و بودجه ای بالغ بر ۷ میلیارد نیز به آن اختصاص دهیم لذا می طلبد تا عملیات اجرایی آن پیشرفت قابل توجهی به خود بگیرد.
عبادی ادامه داد: شهرستان خوسف آینده بسیار خوبی دارد و روز به روز بر جمعیت آن افزوده می شود و لذا باید زیرساخت های آن را فراهم کنیم.
وی عنوان کرد: نقشه ساخت بیمارستان خوسف نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد و درخواست داریم که این پروژه زودتر به نتیجه برسد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۳۱۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خوسف , دانشگاه علوم پزشکی بیرجند