يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۸
با حضور وزیر حهاد کشاورزی صورت گرفت؛

بهره برداری از پروژه تجهیز و نوسازی در سطح 800 هکتار در طبس

پروژه تجهیز و نوسازی در سطح 800 هکتار در طبس همزمان با سومین روز از سفر وزیرجهادکشاورزی صبح امروز 20 آبان جاری افتتاح شد.
بهره برداری از پروژه تجهیز و نوسازی در سطح 800 هکتار در طبس
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، غلامرضا قوسی، رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی، امروز 20 آبان جاری در حاشیه افتتاح این پروژه در طبس اظهارکرد: این پروژه روستای تشکانان با عنوان کامل پروژه اجرای عملیات آب و خاک تعاونی‌های تولید است .
وی ادامه داد: جمع کل اعتبارات دولتی 16790 ميليون ريال و عملیات تسطیح اراضی 125 هکتار که عملیات کانال و لوله 9.5 کیلومتر است .
رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی افزود: عملیات احداث جاده بین مزارع 11.5 کیلومتر است و سال شروع پروژه 1393 و همچنین محل تأمین اعتبار و تسهیلات ملی است .
قوسی بیان کرد: دومین پروژه در کریت و حومه طبس و عنوان کامل پروژه "تجهیر و نوسازی و شبکه فرعی آبیاری اراضی " زیر سد کریت و نهرین است .
وی ادامه داد: جمع کل اعتبارات دولتی60500 (ميليون ريال) وعملیات تسطیح اراضی675 هکتار و عملیات کانال و لوله93 کیلومتر است .
وی افزود: عملیات احداث جاده بین مزارع 44 کیلومتر که از سال 1386 شروع شده و محل تأمین اعتبار و تسهیلات اعتبارات ملی است .
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۳۱۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جهاد کشاورزی , طبس