شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور

فوتسال خراسان‌جنوبی بر سکوی سوم قرار گرفت/ ۵ نشان ملی بر سینه ورزشکاران استان

فوتسال نوجوانان خراسان‌جنوبی بر سکوی سوم نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور ایستاد و ۵ مدال رنگی بر سینه ورزشکاران استان در رقابت‌های ملی نقش بست.
فوتسال خراسان‌جنوبی بر سکوی سوم قرار گرفت/ ۵ نشان ملی بر سینه ورزشکاران استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در نخستین دوره از مسابقات قهرمانی المپیاد استعدادهای ورزشی برتر نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ سال کشور نخبه‌های خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.
مسابقات فوتسال پسران این ماراتن ملی با شرکت ۴۰۰ ورزشکار در قالب ۲۵ تیم از سراسر کشور در سالن ورزشی امام علی(ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد.
فوتسالیت‌های خراسان‌جنوبی در گروه E مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور پس از واگذاری بازی در مقابل یزد، تساوی در برابر قم، غلبه بر خراسان‌شمالی به مرحله حذفی رقابت‌ها صعود کرد.
نخبه‌های فوتسال خراسان‌جنوبی با شکست نوجوانان اصفهان به بازی‌های رده‌بندی صعود کرد و با از پیش‌رو برداشتن تیم کرمان و کسب مدال برنز بر سکوی سوم نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور قرار گرفت.
افتخارآفرینی نخبه‌های خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر کشور
نخستین دوره مسابقات موتورکراس المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور به میزبانی تهران برگزار شد محمدسینا داشگر از خراسان‌جنوبی کلاس ۶۵ سی‌سی این دوره از رقابت با گردن‌آویز طلا گوی قهرمانی را از حریفانش ربود.
 از خراسان‌جنوبی محمدسینا داشگر در کلاس 65 سی‌سی، محمدجواد میرزایی در کلاس 150 سی‌سی و امیرحسین جمال در کلاس 250 سی‌سی این ماراتن ملی هماورد نخبه‌های برتر نوجوان موتورسوار ایران شدند.
در مسابقات کونگ‌فوی المپیاد نخبه‌های برتر نوجوانان ۱۲ تا ۱۵ کشور فاطمه مهرور از خراسان‌جنوبی در وزن منفی ۳۴ کیلوگرم این رقابت‌ها با نشان برنز در سمنان مقام سوم را از آن خود کرد و علی‌اصغر برزگر نیز با گردن‌آویز طلا در شهر قصرشیرین استان کرمان بر سکوی قهرمانی این ماراتن ملی ایستاد.
عباس نیازی، سیدسبحان ساداتی‌پور، مهدی بخشی، رضا برزکار، صادق ابوالحسنی، علی‌اصغر زراعتکار، سبحان صفری‌زاده و امیرعلی میرزایی با مربی‌گری سیدهادی ساداتی‌پور و سرپرستی مجتبی مشهوری و فاطمه مهرور، زکیه محمدی، فاطمه حسنی، زهرا زارعی و اسماء مقیمی با مربیگری مهناز احراری و سرپرستی اعظم علی‌اکبری کونگ‌فوکاران استان در این رویداد ورزش ملی بودند.
۲ مدال‌های رنگی بر سینه رکاب‌زنان خراسان‌جنوبی نقش بست
در مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری رشته تریال جوانان و بزرگسالان کشور که با شرکت بیش از ۱۵۰ رکاب‌زن به میزبانی تهران برگزار شد از خراسان‌جنوبی علی اختر، رضا بیدختی، صادق ملاکی‌مقدم و علی احترامی با سرپرستی سلیمان صادقی هنرنمایی کردند.
علی اختر از خراسان‌جنوبی در کلاس ۲۶ این رویداد ورزش ملی با نشان برنز بر سکوی سوم مسابقات ایستاد، محمدرضا آزادی از تهران قهرمان شد و سپهر خمسه از البرز به مقام سوم دست‌یافت.
رضا بیدختی از خراسان‌جنوبی در کلاس ۲۰ مسابقات تریال کشور با گردن‌آویز طلا به مقام قهرمانی رسید، محمدحسین بهرامی از لرستان نایب‌قهرمان شد و علی سعیدی از تهران مقام سوم را به دست آورد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۸۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیک , فوتسال