شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف خبرداد:

جشنواره فرهنگی ورزشی جنگل نخاب برگزارشد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی جنگل نخاب در شش رشته با حضور پرشور مردم در منطقه‌ای گردشگری برگزار شد.
جشنواره فرهنگی ورزشی جنگل نخاب برگزارشد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، فاطمه چهکندی‌نژاد اظهار کرد: این جشنواره در رشته‌های چوب کشی، طناب کشی، هفت سنگ، والیبال ساحلی، یه قل دوقل و دوچرخه سواری برگزار شد.
وی افزود: 15 دوچرخه سوار فاصله 55 کیلومتری روستای فدشک شهرستان خوسف تا جنگل نخاب را رکاب زدند که در پایان، ولی الله دانشمند، میلاد زیرکی مقدم و احسان دادرس مقام‌های اول تا سوم این جشنواره را به دست آورند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف اظهار کرد: در رشته‌های هفت سنگ مهارتی نیز معصومه کریمدادی و در بخش آقایان نیز احسان دادرس مقام اول این رشته را کسب کردند.
چهکندی نژاد گفت: در رشته بومی و محلی یه قل و دو قل، رقیه عباسی بیشترین امتیاز را در بین شرکت کنندگان به دست آورد.
رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف ادامه داد: در رشته چوب کشی نیز اقای جواد شبانی مقام اول تیم انفرادی را به دست آورد.
چهکندی نژاد با اشاره به برنامه‌های جانبی این جشنواره، افزود: پرواز پاراموتور، برپایی غرفه‌های فروش محصولات کشاورزی و صنایع دستی و فروش غذاهای محلی از جمله برنامه‌هایی بود کا در کنار این جشنواره برگزار شد.
وی بیان کرد: احیای بازی‌های بومی و محلی، استفاده از ظرفیت گردشگری ورزشی برای معرفی مناطق بکر و دیدنی شهرستان و توانمندسازی جوامع محلی از اهداف این جشنواره بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف یادآور شد: جنگل نخاب به عنوان بهشت کویر دارای ظرفیت‌های گردشگری فراوانی است که لازم است از پتانسیل‌های آن استفاده شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۸۶۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره‌ , دوچرخه‌سواری