پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵
حجت الاسلام سید حمید میرباقری:

حادثه تروریستی چابهار نشانه عجز دشمن است

حجت الاسلام میرباقری گفت: اگر مسئولین به شهدا و رنج خانواده‌های آن‌ها توجه کنند جرات انجام بسیاری از کارهای خلاف را پیدا نخواهند کرد.
حادثه تروریستی چابهار نشانه عجز دشمن است
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم، حجت الاسلام والمسلمین میرباقری در یادواره شهدای گمنام خراسان جنوبی اظهارداشت:برای واژه شهید در همه جای دنیا اهمیت و ارزش قائل‌اند.
وی تصریح کرد:شهید مانند شمع است می‌سوزد اما به دیگران راه را نشان می‌دهد و زمین را روشن می‌کند
میرباقری در خصوص حادثه تروریستی امروز چابهار عنوان کرد: این حادثه نشانه عجز وناتوانی دشمن در مقابل اقتدار ایران است
میرباقری گفت:اگر در جامعه ای صدای اذان شنیده نشود در آنجا حجاب نیست و حتی شراب و فحشا هم ممنوعیت ندارد
وی عنوان کرد: اگر مسئولین به شهدا و رنج خانواده‌های آن‌ها توجه کنند جرات انجام بسیاری از کارهای خلاف را پیدا نخواهند کرد
حجت الاسلام میرباقری بیان کرد: تکلیف و وظیفه امروز ما در قبال نظام و انقلاب اسلامی که امنیت امروز را ایجادکرده‌است این است که  مانند شهدا که به سید الشهدا اقتدا کردند و فقط به وظیفه شان عمل و دین را یاری کردند عمل کنیم.
ححت الاسلام میرباقری گفت: یاری کردن دین توسط اهل بیت یک ویژگی مهم داشت و آن این است که آن‌هاخود را خرج دین کردند و دین را خرج خود نکردند.
وی با اشاره به اینکه حضرت علی وقتی که دید باید درخانه بنشیند و تکلیفش این است با اینکه قوای جسمانی داشت و دید به خانه‌اش حمله می‌کنند خودش را خرج دین کرد.
میرباقری تصریح کرد: برای انتقال اموال حضرت خدیجه 80شتر 1000 مرتبه باید میرفتند و می‌آمدند اما خدیجه همه این‌ها را برای دین خرج کرد
وی با بیان اینکه از کالای ایرانی حمایت نمی‌شود گفت: شهدا هرچه داشتند برای دین خرج کردند ماهم باید برای انقلاب چنین کنیم
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۹۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، شهدا ، یادواره