جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲
اخبار ورزشی ۱۶ آذرماه

رقابت دارترهای خراسان‌جنوبی در مسابقات کشور/ آموزش‌ و پرورش قهرمان پینگ‌پنگ کارکنان دولت

دارترهای خراسان‌جنوبی در اصفهان هماورد برترین‌های کشور می‌شوند و آموزش‌وپرورش بر سکوی قهرمانی تنیس روی میز دستگاه‌های اجرایی استان ایستاد.
رقابت دارترهای خراسان‌جنوبی در مسابقات کشور/ آموزش‌ و پرورش قهرمان پینگ‌پنگ کارکنان دولت
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، دارترهای خراسان‌جنوبی در دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور به رقابت می‌پردازند.
این رویداد ورزشی با شرکت بیش‌از ۱۰۰ دارتر برتر ایران همزمان با اردوی تیم دارت از امروز ملی در سالن جهان‌پهلوان تختی اصفهان آغاز و به مدت دو روز ادامه می‌یابد.
علیرضا فروتن‌مقدم، مجتبی حق‌پذیر، ابوالفضل علیزاده، علیرضا محمدزاده، جواد زیدری، مجتبی فروتن‌مقدم، زهرا رجبی، زهره فنجانی، آسیه ملکی، حمیده گل‌مکانی، لیلا جلالی‌مجیدی، طاهره محمدی و صفیه جمشیدی‌مقدم دارترهای خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور هستند.
مسابقات ورزشی کارکنان دولت خراسان‌جنوبی در 14 رشته با حضور 300 ورزشکار در قالب 164 تیم از 38 دستگاه اجرایی به میزبانی بیرجند برگزار می‌شود.
در مسابقات تنیس ‌روی‌ میز بانوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان 7 تیم از آموزش‌وپرورش، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه بیرجند، شرکت گاز، سازمان مدیریت، اقتصاد و دارایی و دانشگاه پیام نور در سالن سرحدی با یکدگر به رقابت پرداختند.
تیم آموزش‌وپرورش به مقام قهرمانی رسید این رقابت‌ها رسید، دانشگاه علوم پزشکی نایب‌قهرمان شد و شرکت گاز عنوان سومی را از آن خود کرد.
 در رده انفرادی مسابقات قهرمانی تنیس روی میز بانوان کارمندان ادارات خراسان‌جنوبی که با شرکت 35 تنیسور برگزار شد نرجس سیما از آموزش‌وپرورش به مقام قهرمانی دست یافت، محبوبه ساقینی از دانشگاه علوم پزشکی به مقام دوم رسید و منوره حسنی شاهرخت از آموزش‌وپرورش سوم شد.
دانشگاه بیرجند از سد دادگستری گذشت
مسابقات والیبال قهرمانی کارکنان ادارات و سازمان‌های خراسان‌جنوبی «جام چهلم» با انجام چند بازی در سالن شهیدین قاسمی بیرجند پیگیری شد.
در نخستین روز از رقابت‌های بخش آقایان این رویداد ورزشی استان تیم دانشگاه بیرجند از سد امور مالیاتی خراسان‌جنوبی گذر کرد، دانشگاه علوم پزشکی بر دادگستری غلبه کرد، آموزش‌وپرورش تیم استانداری را شکست داد و شهرداری بیرجند تیم سازمان همیاری و شهرداری‌ها را از پیش‌رو برداشت.
در نخستین روز از بخش بانوان این دوره از رقابت‌ها نیز دانشگاه علوم پزشکی بر سازمان بهزیستی غلبه کرد، تأمین اجتماعی از سد دادگستری گذشت، استانداری تیم اقتصاد و دارایی را مغلوب کرد.
غلبه آموزش‌وپرورش بر بانک صادرات
در مسابقات فوتسال قهرمانی کارمندان ادارات خراسان‌جنوبی تیم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به تساوی یک ‌بر یک با اداره کل زندان‌ها رضایت داد، دانشگاه علوم پزشکی «ب» با نتیجه برابر یک‌بریک در مقابل امور مالیاتی زمین‌گیر شد، تأمین اجتماعی با نتیجه 5 بر 0 از اداره کل ورزش و جوانان شکست خورد، سازمان جهاد کشاورزی با دانشگاه بیرجند به تساوی 3 بر 3 رسید، بانک صادرات بازی را با نتیجه 9 بر 2 آموزش‌وپرورش واگذار کرد و دانشگاه علوم پزشکی «الف» 2 بر 0 تیم ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات را مغلوب کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۰۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دارت , آموزش و پرورش