شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
فرمانده انتظامی بشرویه تاکیدکرد:

مراقب محصولات کشاورزی خود باشید

فرمانده انتظامی بشرویه در خصوص سرقت از کشاورزان این شهرستان هشدار داد و گفت: با توجه به این که سارقان محصولات کشاورزی عمدتا غیر بومی هستند به کشاروزان توصیه می‌شود محصول خود را جمع آوری و به انبار منتقل کنند.
مراقب محصولات کشاورزی خود باشید
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سرهنگ فاضل مریمی اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل برداشت پنبه و احتکار این محصول در زمین‌های کشاورزی احتمال سرقت محصول توسط سارقان وجود دارد .
 وی افزود: با توجه به این که سارقان محصولات کشاورزی عمدتا غیر بومی هستند به کشاروزان توصیه می‌شود محصول خود را جمع آوری و به انبار منتقل کنند.
فرمانده انتظامی بشرویه ادامه داد: با توجه به فصل برداشت زعفران نیز توصیه می ‌شود تا جای ممکن محصول برداشت شده در جای ایمن با نصب تجهیزات پیشگیری از سرقت نگهداری شود تا زمینه برای سرقت توسط سارقان به راحتی فراهم نشود.
مریمی با توصیه به کسبه و بازاریان این شهرستان، یادآور شد: لازم است کسبه و بازاریان از خرید محصولات کشاورزی از افراد غیر بومی و ناشناس خودداری کنند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۰۲۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بشرویه , پنبه