يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
مدیرعامل موسسه خدمات بهداشتی درمانی میلاد ۳ بیرجند خبرداد:

راه‌اندازی بخش مغز و اعصاب در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) بیرجند

مدیرعامل موسسه خدمات بهداشتی درمانی میلاد ۳ بیرجند با بیان اینکه کلیه بخشهای این بیمارستان فعال است گفت: آخرین قسمتی که در این بیمارستان فعالیت نداشته بخش جراحی مغز و اعصاب بود که امروز با نخستین عمل جراحی راه اندازی شد.
راه‌اندازی بخش مغز و اعصاب در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، بهرام گرمرودی نژاد رستمی در حاشیه نخستین عمل جراحی ستون فقرات در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میلاد3 اظهار داشت: امروز مفتخریم نخستین عمل جراحی ستون فقرات در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) توسط دکتر کاظم قائمی استاد جراحی مغز و اعصاب در حال انجام است.
وی افزود: بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میلاد 3 با توجه به اینکه سه سال است فعالیت خود را آغاز کرده است توانست به سرعت از ظرفیت های خود استفاده کند.
مدیرعامل موسسه خدمات بهداشتی درمانی میلاد 3 بیرجند بیان کرد: در این راستا با پزشکان توانمند و پرسنل مجربی که در طی این مدت دوره های لازم را فرا گرفتند  موفق شد که در تمام سطوح و بخش های مختلفی اعم از جراحی های تخصصی و جراحی های عمومی شامل ارولوژی، گوش، حلق و بینی، چشم و جراحی های زنان در تمام زمینه ها خدمات خود را به بیمه شدگان ارائه دهد.
گرمرودی نژاد رستمی تصریح کرد: در حال حاضر ما در ماه حدود یک هزار بیمار را بستری و اعمال جراحی مختلف را بر روی بیماران انجام می دهیم و الحمدالله اکثر عمل ها با موفقیت انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین از لحاظ عوارض و ریسکهایی که ممکن است بعد از عمل در بیماران به وجود آید این بیمارستان در سطح بسیار پایینی است، یعنی از نرم و استاندارد های کشوری نیز در سطح پایین تری هستیم و تاکنون مورد خاصی که بیمار دچار عارضه جدی در بیمارستان شود نداشته ایم.
مدیرعامل موسسه خدمات بهداشتی درمانی میلاد 3 بیرجند با بیان اینکه در این بیمارستان خدمات در بخش های اورژانس به صورت 24 ساعته است یادآور شد: همچنین در قسمت های سرپایی، تخصص های مختلف در درمانگاه های تخصصی و عمومی در شیفت های صبح و عصر به صورت همه روزه ارائه خدمت می دهیم.
گرمرودی نژاد رستمی با بیان اینکه امید است بتوانیم این سطح خدمات را ارتقاء دهیم اظهار داشت: همچنین امید است بتوانیم اعمال جراحی مغز را نیز در این بیمارستان انجام دهیم و دامنه گستره را بازتر کنیم و خدمات خود را تا حدی ارائه دهیم که بیماران ما از خدمات سایر استان ها بی نیاز شوند و بتوانند خدمات را در این شهر دریافت کنند.
وی با بیان اینکه کلیه بخش های این بیمارستان فعال هستند افزود: بخش های داخلی، اطفال، زنان وجراحی عمومی در فاز اول افتتاح و راه اندازی شد و پس از آن بخش های ارولوژی، گوش و حلق و بینی و سپس چشم راه اندازی شد.
مدیرعامل موسسه خدمات بهداشتی درمانی میلاد 3 بیرجند گفت: در این راستا آخرین قسمتی که در این بیمارستان فعالیت خود را آغاز نکرده بود بخش جراحی مغز و اعصاب بود که امروز با نخستین عمل جراحی راه اندازی شد.
گرمرودی نژاد رستمی بیان کرد: امید است با توجه به زیرساخت های خوب، تخت های مراقبت های ویژه، تخت های سی سی یویی که در این بیمارستان وجود دارد مراقبت جامع و کاملی را از بیماران انجام دهیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مغز و اعصاب , بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)