يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد

دستگیری ۲ اخلالگر ارزی در خراسان‌جنوبی/ انتقال ۵۰۰ هزار دلار به خارج از کشور

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از دستگیری دو متهم به اخلال در نظام اقتصادی و قاچاق ارز در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: با دریافت اطلاعاتي مبني بر خريد و فروش ارز در حجم بالا در استان موضوع به صورت ویژه پیگیری شد.
دستگیری ۲ اخلالگر ارزی در خراسان‌جنوبی/ انتقال ۵۰۰ هزار دلار به خارج از کشور
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مجید شجاع در جمع خبرنگاران از دستگیری دو متهم به اخلال در نظام اقتصادی و قاچاق ارز در شهرستان بیرجند خبر داد و اظهار داشت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر خرید و فروش ارز در حجم بالا در استان موضوع به صورت ویژه پیگیری شد.
وی افزود: در تحقیقات مأموران مشخص شد اخلالگران با جمع آوری ارز از سطح استان، ارز موجود را برای کسب منافع اقتصادی به خارج از استان منتقل می‌کردند.
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: با هدایت عملیاتی و تشکیل تیمی از مأموران متخصص پلیس، متهمان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند که در بررسی تراکنش‌های مالی این متهمان، تخلفات گسترده مالی و ارزی کشف شد.
شجاع با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده هنگام روبرو شدن با اسناد و مدارک غیرقابل انکار جمع‌آوری‌شده توسط پلیس، صراحتا به خرید و فروش حدود 500 هزار دلار اقرار کردند، گفت: این متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی استان تحویل داده شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۴۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نیروی انتظامی , ارز