يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی:

جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت اسفندماه در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی از رونمایی پنج کتاب خاطرات بانوان امدادگر استان خبر داد و گفت: جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت و تجلیل از دختران شهدا اسفندماه در بیرجند برگزار می‌شود.
جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت اسفندماه در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، مهدی رحیم‌آبادی اظهارداشت: به مناسبت تولد حضرت زینب(س) پنج کتاب شامل خاطرات بانوان امدادگر در دوران دفاع مقدس رونمایی می‌شود.
وی گفت: چند وقت پیش هم کتابی با عنوان مرواریدهای کمبود که برگرفته از خاطرات شهدای زن استان خراسان جنوبی است توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی به چاپ رسید.
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی افزود: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت و تجلیل از خواهران و همسران و دختران شهدا اسفندماه در بیرجند برگزار می‌شود.
رحیم‌آبادی خاطرنشان کرد: امسال در بهمن‌ماه خراسان جنوبی میزبان جشنواره منطقه‌ای ترنم فتح است که این جشنواره با حضور استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، یزد و سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: این جشنواره منطقه پنج است و نخستین جشنواره‌ای است که در قالب مسابقه بین گروه‌های موزیک نیروهای مسلح  در استان انجام می‌شود و در حال حاضر منتظر اعتبارات برای برگزاری این جشنواره هستیم.
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی اظهار داشت: تلاش می‌شود جشنواره ترنم فتح تا 15 بهمن در خراسان جنوبی برگزار شود و تیم‌های برتر به مرحله کشوری معرفی شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۶۴۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , دفاع مقدس