دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸
به مدت ۴ سال

نوروز‌پور رئیس هیأت تیر و کمان استان خراسان‌جنوبی شد

مجمع انتخاب رئیس هیأت تیروکمان خراسان‌جنوبی به «محمد نوروزپور» اعتماد کرد و برای ۴ سال دیگر سکاندار این هیأت شد.
نوروز‌پور رئیس هیأت تیر و کمان استان خراسان‌جنوبی شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی هیأت تیر و کمان خراسان‌جنوبی بعدازظهر امروز با حضور نایب‌رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن اجتماعات خانه جوان بیرجند برگزار شد.
حسن خسروی و محمد نوروزپور سرپرست هیأت تیر و کمان استان کاندیداهای ریاست هیأت بودند که هر یک به مدت 10 دقیقه به ارائه برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی خود پرداختند.
۱۵ عضو اصلی مجمع انتخاب رئیس هیأت تیر و کمان خراسان‌جنوبی متشکل از نماینده‌های مربیان، داوران، ورزشکاران، روسای هیأت ‌شهرستان‌ها، باشگاه‌ها و آموزش و پرورش حضور داشتند.
در پایان این مجمع از ۱۵ رأی مأخوذه محمد نوروزپور با کسب ۹ رأی به مدت 4 سال به‌عنوان رئیس هیأت تیر و کمان استان‌ خراسان‌جنوبی برگزیده شد.
رئیس هیأت تیر و کمان خراسان‌‌جنوبی اظهار داشت: چشم‌انداز برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی آتی این هیأت در حوزه‌های توجه به ورزش همگانی، اهتمام به قهرمانی و ارتقاء سطح علمی و عملی مربیان و داوران تیر و کمان است.
محمد نوروزپور با بیان اینکه ظرفیت و پتانسیل‌های بسیار خوبی در آموزش و پرورش وجود دارد، افزود: در همین راستا تفاهم‌نامه‌ همکاری دو جانبه‌ای انعقاد شده که از طریق آموزش و ترویج تیر و کمان در مدارس بتوان استعدادهای بالقوه را شناسایی و پرورش داد.
رئیس هیأت تیر و کمان خراسان‌جنوبی تأکید کرد: برگزاری لیگ استانی، مسابقات اولویت‌دار منطبق بر تقویم ورزشی فدراسیون، فعال کردن هیئات و باشگاه‌های تیر و کمان در شهرستان‌ها با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی از جمله برنامه‌های راهبردی هیأت استان است.
نوروزپور با اشاره به برگزاری مسابقات رنکینگ کشور به میزبانی بیرجند یادآور شد: شرکت در لیگ‌های تیر و کمان با برند خراسان‌جنوبی می‌تواند توانمندی‌های استان را در سطح کشور معرفی نماید.
وی در پایان مجمع انتخاب رئیس هیأت تیر و کمان خراسان‌جنوبی لطفی، ثاقب‌جو و نصیری را به‌عنوان هیأت رئیسه هیأت معرفی کرد و مورد موافقت اعضاء قرار گرفت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۸۹۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تیر و کمان , ورزش