يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
اخبار ورزشی ۲۱ بهمن‌ماه

قهرمانی «بیرجند» در مسابقات زورخانه‌ای چهلمین فجر انقلاب/ رقابت‌های جام فجر پایان یافت

تیراندازان بسیجی خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی شمیم کشور کاپ اخلاق رقابت‌ها را بالای سر بردند و برترین‌های مسابقات «جام فجر» تکواندو و پهلوانی استان معرفی شدند.
قهرمانی «بیرجند» در مسابقات زورخانه‌ای چهلمین فجر انقلاب/ رقابت‌های جام فجر پایان یافت
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نخستین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو «جام فجر» مشترک استان‌های خراسان رضوی و جنوبی برگزار شد.
در این ماراتن منطقه‌ای ۱۹۴ تکواندوکای شهرستان‌های بردسکن، تایباد، گناباد، زیرکوه، فیض‌آباد و بشرویه به میزبانی خراسان‌جنوبی در شهر آبیز شهرستان زیرکوه به رقابت پرداختند.
شهرستان زیرکوه با اقتدار بر سکوی قهرمانی مسابقات قهرمانی تکواندو «جام فجر» مشترک استان‌های خراسان‌جنوبی و رضوی ایستاد، تیم شهرستان فیض‌آباد نایب‌قهرمان شد و تکواندوکاهای شهرستان تایباد به مقام سوم رقابت‌ها رسید.
«بیرجند» قهرمان مسابقات زورخانه‌ای چهلمین فجر انقلاب شد
پرونده هشتمین دوره مسابقات هنرهای فردی زورخانه‌ای «چهلمین فجر انقلاب اسلامی» خراسان‌جنوبی با معرفی برترین‌های رقابت‌ها بسته شد.
در این رویداد ورزشی استانی بیش از ۱۲۰ باستانی‌کار رشته‌های انفرادی میل‌سنگین، سنگ، چرخ‌چمنی، کباده، میل‌بازی و چرخ تیز به میزبانی زورخانه امام علی (ع) روستای تقاب شهرستان خوسف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
احسان افلاکی و محمدرضا سعدی‌زاده از بیرجند در رشته چرخ‌چمنی اوزان منفی و مثبت ۸۰ کیلوگرم مسابقات قهرمان شدند، حسن بیدختی و محمد میرزایی از بیرجند در رشته انفرادی کباده منفی و مثبت ۸۰ کیلوگرم حائز رتبه نخست شدند و در رشته میل‌بازی اوزان منفی و مثبت ۸۰ کیلوگرم رقابت‌ها مصطفی دلاکه و رضا کوچی از بیرجند بر سکوی قهرمانی ایستادند.
احسان حقیقی‌‌اصل و علی‌ محمدزاده از فردوس جایگاه نخست مسابقات رشته میل‌سنگین اوزان منفی و مثبت را کسب کردند، امیر حسینی مقدم از بیرجند و محسن اعتمادیان از قاین رتبه‌ نخست رشته انفرادی سنگ اوزان منفی و مثبت ۸۰ کیلوگرم را از آن خود کردند، مصطفی دلاکه و محمدرضا سعدی زاده از بیرجند در جایگاه قهرمانی رشته چرخ تیز اوزان منفی و مثبت ۸۰ کیلوگرم قرار گرفتند.
تیم باستانی شهرستان بیرجند با کسب ۹۷ امتیاز بر سکوی قهرمانی مسابقات زورخانه‌ای «چهلمین فجر انقلاب اسلامی» خراسان‌جنوبی ایستاد، تیم شهرستان فردوس نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها را کسب کرد و شهرستان قاین به مقام سوم مسابقات دست یافت.
کاپ اخلاق مسابقات قهرمانی تیراندازی کشوری شمیم به بسیجیان خراسان‌جنوبی رسید.
 تیم تیراندازی نوجوانان و جوانان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی در مسابقات تیراندازی کشوری «شمیم» خوش درخشید.
در این ماراتن ملی، کمیته فنی مسابقات کاپ اخلاق رقابت‌ها را به تیم تیراندازی خراسان‌جنوبی اهداء کرد.
حجت فنودی، سعید نوری، علی عبدالهی و محمدحسن خسروی با مربیگری احسان سلمانی و سرپرستی نقی‌زاده اعضای تیم تیراندازی خراسان‌جنوبی در این مسابقات دوره از مسابقات بودند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جام فجر , تکواندو