يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:

راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در برابر چشم جهانیان به نمایش می گذارد.
راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی تابعی افزود: همانگونه که از ابتدای انقلاب یکی از پایه های موفقیت انقلاب اسلامی، حضور ملت ایران در همه عرصه ها بوده، امسال هم مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن موجب یاس و ناامیدی دشمن می شوند.
وی اظهار داشت: دشمن تصور کرده که هدف اصلی مردم از انقلاب اسلامی تنها رفاه است، هرچند انقلاب اسلامی همواره به فکر رفاه و رفع مشکل مردم از ابتدا بوده اما نگاه انقلاب ما به رفاه، تنها یک رفاه با بعد مادی نیست بلکه رفاه و معیشت ما وسیله ای برای عزت و استقلال و آرمان خواهی است.
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: همانطور که شهیدان در سخت ترین شرایط این راه را پیمودند و ما هم امروز در ادامه راه شهدا و فرامین مقام معظم رهبری تا پای جان ایستاده ایم و ذره ای از آرمان خود کوتاه نمی آییم.
تابعی افزود: استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا همواره ذلت ملت ما را خواسته اند اما انقلاب شکوهمند اسلامی عزت را به ملت داد و دشمن هیچ گاه به هدفش نمی رسد.
وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که آمریکا در حال افول است و نشانه ها آن امروز هویدا شده و اسلام ناب محمدی(ص) تنها مکتبی است که امروز نه تنها برای مردم ایران بلکه برای همه جهان حرف جدید دارد.
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: دین مبین اسلام مبتنی بر فطرت انسان است و همیشه به دنبال عزت و سعادت بشر بوده و امروز آرمان های ناب انقلاب اسلامی به دنیا صادر شده است.
تابعی گفت: رفتار دشمن نشان دهنده موفقیت ما است و اگر ما نسبت به شعارها و آرمان هایی که برای خود تعریف کردیم موفق نبودیم که دشمن به ما کاری نداشت و کشورهای دست نشانده مثل عربستان سعودی که مثل موم در دست آمریکا است به گفته خود آمریکا یک گاو شیرده است و اگر کسی به دنبال دوستی با استکبار باشد عزت، استقلال و آزادی خود را نابود می کند.
وی افزود: وقتی امام خمینی(ره) در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند که ما انقلاب خود را به جهان صادر می کنیم عده ای می گفتند که مگر انقلاب کالا است که به جهان صادر شود اما امروز می بینیم که در سراسر جهان آرمان ها و شعار های انقلاب اسلامی ما ظهور و بروز داشته است.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی به جهان آگاهی داد و به همین دلیل استکبار امروز نمی تواند رفتاری که در گذشته با جهان داشته را انجام دهد، اگر امروز آمریکا علیه ما از تحریم اقتصادی استفاده می کند چون می داند که در بقیه جبهه ها هیچ موفقیتی ندارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۰۹۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , 22بهمن , دانشگاه‌ آزاد