شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی تاکیدکرد:

لزوم تعامل سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف با یکدیگر

مدیر حوزه علمیه خراسان‌جنوبی تاکیدکرد: لازم است سازمان‌ها با یکدیگر در تعامل و ارتباط باشند و با یک سلیقه و نگاه که همان دیدگاه مقام معظم رهبری است، به یک فهم مشترک رسیده و بر اساس آن عملیات خود را به انجام برسانند.
لزوم تعامل سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف با یکدیگر
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی، امام جمعه موقت و مدیر حوزه علمیه استان در بازدید از مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در جمع فعالان فضای مجازی، دغدغه جدی طلاب و روحانیون را آموزش و استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی ذکرکرد و گفت: ورود به این فضا و هم‌افزایی از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به جد پیگیری شود و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
وی پس از اعلام آمادگی جهت همکاری و ورود طلاب در حوزه فضای مجازی بیان کرد: باتوجه به آسیب‌های موجود، باید برای ورود چندین مجموعه فعال و همسو در بحث فضای مجازی تلاش کرده، رسالت خود را به انجام برسانیم و همچنین برای جریان‌سازی از افراد توانمند و جدید نیز بهره ببریم.
وی در ادامه افزود: متاسفانه امروزه شاهد انجام بسیاری از فعالیت‌های مشابه توسط سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف هستیم که دلیل آن عدم تعامل و هم‌افزایی سازمان‌هاست، درحالی که با مشارکت می‌توان به نتایج بهتری دست یافت.
در پایان، مدیر حوزه علمیه خراسان‌جنوبی اظهارداشت: لازم است سازمان‌ها با یکدیگر در تعامل و ارتباط باشند و با یک سلیقه و نگاه که همان دیدگاه مقام معظم رهبری است، به یک فهم مشترک رسیده و بر اساس آن عملیات خود را به انجام برسانند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۴۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان فضای مجازی سراج , حوزه علمیه‌ , سراج