چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد:

رشد 66درصدی امدادرسانی در سال جاری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از 1387مورد امدادرسانی خبرداد و گفت: این تعداد شامل 6539 نفر می‌شود که نسبت به سال گذشته 66درصد رشد داشته‌است.
رشد 66درصدی امدادرسانی در سال جاری
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، شهریاری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی در جمع اصحاب رسانه در خصوص تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر در نوروز98 اظهارداشت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته تلاش کردیم با فراهم آوردن امکانات و تجهیزات بیشتر نسبت به سال گذشته و با افزایش سرعت و کیفیت امدادرسانی شاهد کاهش تلفات باشیم.
وی با اعلام این که خراسان‌جنوبی پانزدهمین استان حادثه‌خیز کشور است، گفت: در نوروز 98 در مجموع 30 پایگاه امدادی برپا خواهیم کرد که 23 پایگاه ثابت و 7 پایگاه سیار خواهدبود. امسال علاوه بر 42 خودروی امداد و نجات و 70 خودروی پشتیبانی که در اختیار پایگاه‌ها قراردارد، امداد هوایی نیز داریم که طی 22 روز به صورت آماده‌باش خواهدبود.
وی ادامه داد: به منظور کاهش تلفات و پیشگیری در حوزه ایمنی و سلامت و نیز طرح ستاد سفر تعداد 18پایگاه در ورودی شهرستان برپا خواهدشد.
شهریاری با بیان 1387مورد امدادرسانی طی سال جاری گفت: این تعداد شامل 6539 نفر می‌شود که نسبت به سال گذشته 66درصد رشد داشته‌است.
مدیرعامل هلال احمر استان در پایان گفت: در بهمن امسال 3 دستگاه خودروی نجات که یکی از تجهیزات رهاسازی است، با اعتبار 45 میلیارد ریال به جمعیت هلال احمر استان تحویل داده شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۵۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امدادرسانی , هلال احمر