شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

حوزه سلامت استان خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه خیران و مردم است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه حوزه سلامت نیازمند توجه ویژه خیران و مردم است گفت: خیرین بازوان توانمند حوزه سلامت هستند.
حوزه سلامت استان خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه خیران و مردم است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد دهقانی در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت پروفسور بلالی‌مود اظهار داشت: حوزه سلامت حوزه بسیار وسیع و گسترده‌ای است.
وی افزود: خدماتی که مورد نیاز مردم است بدون مشارکت مردم و خیرین به خوبی ارائه نخواهد شد بنابراین در این حوزه نیازمند حمایت خیران و مردم هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: در این راستا با تدابیر مقام معظم رهبری که فرمودند «بخشی از امر سلامت را به مردم بسپاریم» مجامع خیرین سلامت شکل گرفته است و امروز تحولات زیادی در این حوزه انجام شده است.
دهقانی تصریح کرد: با این تدبیر در استان نیز مجمع خیرین سلامت تشکیل شد و یکی از فعالان‌ترین و پرکارترین مجمع سطح کشور است و باعث شده است در همه شهرستان‌ها این مجامع تشکیل شود.
وی با بیان اینکه خیرین بازوان توانمند حوزه سلامت هستند خاطرنشان کرد: در مرکز شهرستان مود 17 نفر از همکاران در رسته‌های مختلف در راستای تامین نیاز مردم تلاش می‌کنند. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه 7 هزار نفر تحت پوشش مرکز خدمات جامع مود هستند یادآور شد: حوزه سلامت نیازمند توجه ویژه خیران و مردم است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۶۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشگاه‌ علوم پزشکی بیرجند , سلامت