شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱
دادستان بیرجند:

دستورات لازم برای پیشگیری از سیلاب صادر شد

دادستان عمومی و انقلاب بیرجند گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی و مدیریت بحران امروز (شنبه) از تمامی نقاطی که احتمال وقوع بحران از نظر سیلاب وجود داشت، بازدید و دستورات لازم صادر شد.
دستورات لازم برای پیشگیری از سیلاب صادر شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سیدحسین مقدس روز شنبه در حاشیه بازدید فرماندار، دادستان و شهردار بیرجند از مناطق مختلف مرکز استان و مناطق مستعد وقوع سیل در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به هشدارهای هواشناسی در خصوص وقوع سیلاب در استان، در حد توان و مقدورات پشتیبان دستگاه های اجرایی بوده و هر جا لازم باشد دستورات قضایی را برای پیشگیری از سیلاب صادر می کنیم.
وی بیان کرد: برخی معابر محل تردد خودروهای سواری به ویژه ورودی خیابان احمدی روشن مهرشهر بیرجند به دلیل جمع شدن آب باران مشکل ایجاد شده بود که دستورات قضایی برای رفع مشکل صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب بیرجند اظهار داشت: در بازدید از این محل که به دلیل عدم ساماندهی معبر آب باران مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده بود، دستور داده شد دستگاه های مسئول از جمله شرکت آب منطقه ای و شهرداری نسبت به تعیین تکلیف مسیر تا 10 روز آینده اقدام کنند.
وی گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی و ورود سامانه بارش های رگباری به استان، با دستور قضایی هر موضوعی که ممکن است در راستای بحران سیلاب مشکل ایجاد کند با همکاری دستگاه های اجرایی حل و فصل می شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۲۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهرداری , سیلاب