يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷
جانشین پلیس راه‌ خراسان جنوبی:

سیلاب محور سربیشه - ماهیرود را بست

جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: محور سربیشه به مرز ماهیرود در این استان امروز (یکشنبه) به دلیل بارش شدید باران و طغیان رودخانه مسدود شده است.
سیلاب محور سربیشه - ماهیرود را بست
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدباقر توفیقی‌نیا اظهارداشت: مسیر جایگزین برای این محور تعیین نشده است و تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.
وی با بیان اینکه در بقیه محورهای مواصلاتی استان جاده لغزنده و باد شدید در حال وزیدن است افزود: روز گذشته محور ارسک به بشرویه مسدود شده بود که حدود ساعت 23 و 30 دقیقه شب گذشته بازگشایی شد.
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی ضمن تاکید بر رعایت فاصله طولی در شرایط بارندگی اضافه کرد: پرهیز از سفرهای غیر ضروری، رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از انحراف به چپ و تغییر مسیر ناگهانی توصیه می شود.
وی گفت: محورهای کرمان - دیهوک، عشق آباد - بردسکن، بشرویه و بیرجند از جمله مسیرهایی است که به دلیل داشتن آبنمای زیاد بیشتر در معرض خطر قرار دارند.
سرهنگ توفیقی نیا بر توجه به توصیه های پلیس و راهداری در شرایط فعلی تاکید کرد و گفت: در صورتی که رانندگان در آبنماها با محدودیت و ممنوعیت از سوی پلیس و راهداری مواجه شدند اصراری به رفتن نداشته باشند و حتما توقف کنند.
وی ادامه داد: همچنین رانندگان از توقف در شانه راه ها باید پرهیز کرده و چنانچه در مسیری به سیلاب برخورد کردند برای تماشا توقف نکنند چون آب خروشان زمین های اطراف را سست کرده و ممکن است رانندگان را غافلگیر کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۴۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ماهیرود , سربیشه