يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) خراسان جنوبی:

ورودی بند دره و بند امیرشاه بیرجند بسته شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) خراسان جنوبی گفت: با توجه به اخطاریه های هواشناسی مبنی بر شدت بارندگی در استان با تدبیر ستاد مدیریت بحران و فرمانده انتظامی ورودی های بند دره و بند امیرشاه بیرجند از عصر امروز (یکشنبه) مسدود شد.
ورودی بند دره و بند امیرشاه بیرجند بسته شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا عباسی روز یکشنبه افزود: هنگام بارندگی ها شهروندان به سمت مناطق تفریحی و گردشگری بند دره و بند امیرشاه بیرجند می روند که برای جلوگیری از حوادث احتمالی این مسیرها تا اطلاع ثانوی مسدود است.
وی بیان کرد: همچنین با همکاری پلیس تردد در ورودی های میدان قتلگاه بیرجند (بهشت متقین) به دلیل جمع شدن روان آب در کف قتلگاه انجام نخواهد شد.
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی اظهار داشت: از عصر امروز تا ظهر فردا پل موسی بن جعفر (ع) بیرجند به صورت موقت بازگشایی می شود به این صورت که خروجی ترددها به سمت میدان امام حسین (ع) خیابان های انقلاب و جمهوری اسلامی خواهد بود.

** آبگرفتگی در شهر بیرجند
وی گفت: در مرکز استان امروز به مدت نیم ساعت خیابان غفاری تقاطع نیروگاه و میدان دوم سجادشهر به دلیل آبگرفگتی مسدود شد اما اکنون محدودیت تردد در بیرجند وجود ندارد.
سرهنگ عباسی یادآور شد: اکنون بلوار اصلی شهر حاجی آباد زیرکوه تا سه راهی آبیز به دلیل آبگرفتگی مسدود است.
وی گفت: شهر قاین نیز پل زیرگذر شهرک ولی عصر (عج) به دلیل آبگرفتگی مسدود است و در شهرهای بشرویه، طبس، سرایان و درمیان بارندگی ادامه دارد اما مشکل خاص و محدودیت تردد وجود ندارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گردشگری , بند دره