دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی:

مدرسه شش کلاسه اتباع بیگانه در بیرجند ساخته می‌شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد برای ساخت مدرسه شش کلاسه اتباع بیگانه در شهر بیرجند موافقت کرد.
مدرسه شش کلاسه اتباع بیگانه در بیرجند ساخته می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، محمدرضا بیکی، امروز(26 فروردین)، در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه‌ای مشترک که با حضور نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، مدیر کل دفتر اتباع استان و مدیر کل نوسازی مدارس برگزار شد، گفت: در این جلسه از مشارکت نمایندگی کمیساریای عالی در ساخت فضاهای آموزشی در استان خراسان جنوبی تقدیر شد.
وی گفت: اولین پروژه آموزشی مورد مشارکت کمیساریای عالی سازمان ملل در استان مدرسه 12 کلاسه کمیساریا بوده که با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال در مهر ماه سال گذشته به بهره‌برداری رسید و در حال حاضر دانش‌آموزان در این فضای آموزشی مشغول به تحصیل هستند.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی افزود: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته در این جلسه، ساخت مدرسه شش کلاسه دیگر در شهر بیرجند مورد موافقت ضمنی قرار گرفت که امید می‌رود بزودی شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه باشیم.
بیکی گفت: در این جلسه تندیس بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خراسان جنوبی به نماینده عالی کمیساریای عالی سازمان ملل اهداء شد.
وی یادآور شد: در حال حاضر بیش از 2275 دانش‌آموز افغان شامل پسر و دختر در مدارس خراسان جنوبی مشغول تحصیل هستند که از این تعداد 1499 دانش‌آموز نفر در شهرستان بیرجند تحصیل می‌کنند و در سال تحصیلی گذشته نیز 2894 دانش‌آموز افغان در خراسان جنوبی تحصیل می‌کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مدارس , آموزش و پرورش