پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

ارتش به شعار «ارتش فدای ملت، ملت فدای ارتش» جامه عمل پوشانده‌‌است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمام قدرت به شعار "ارتش فدای مردم و مردم فدای ارتش، مردم برای ارتش و ارتش برای مردم "جامه عمل پوشانده‌است.
ارتش به شعار «ارتش فدای ملت، ملت فدای ارتش» جامه عمل پوشانده‌‌است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، صبح امروز در مراسم رژه ارتش استان با بیان اینکه در جهان نیروهای مسلح و ارتش‌های کلاسیک از نظر تعلیمات نظامی، سلسله مراتب و نوع لباس و درجات شبیه به هم هستند اما از نظر ماهیت تفاوت زیادی باهم دارند، اظهارداشت:ارتش جمهوری اسلامی ایران بر خلاف نیروهای مسلح برخی کشورها که برای حفظ منافع شخصی خود به ابزاری برای سرکوفت ملتشان تبدیل شده‌اند، یک مکتب توحیدی است که به حمایت از مردم و مسئولین و مبارزه با مستکبرین می‌پردازد.
وی نظامیان دوران شاهنشاهی را مثل موشی دانست که از دشمن می‌ترسیدند اما درمقابل مردم خود از زور و رگبار استفاده می‌کردند و نیز ادامه داد:ارتش آن دوران درجهت حفظ منافع عده‌ای خاص و استکبار جهانی کار می‌کرد و برای آن مردم را به خاک و خون می‌کشید. این در حالی است که ارتش توحیدی ما نه تنها ۸سال بلکه ۴۰سال در مقابل دشمن مقاومت کرد و برای دشمن خط و نشان کشید که حتی یک وجب از خاک خود را به او نمی‌دهد.
نماینده ولی فقیه استان ادامه داد:اینکه رهبر انقلاب بعد از حرف دشمن غاصب، لباس سپاه پوشید و خود را یک پاسدار خواند، نشان از بصیرت ایشان دارد.
عبادی با اشاره به اینکه امروزه نیروی انتظامی قدرتمند و نیروهای بسیجی، موجبات وحشت دشمن را فراهم کرده‌اند، اظهار داشت:مردم ایران هوشیارند، موقعیت‌ها و ارزش‌ها را احساس می‌کنند. از نیروهای مسلح توقع می‌رود که به مردم افتخار کنند، همانطور که مردم کشور به وجود آنان افتخار می‌کنند.
وی در پایان افزود:امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمام قدرت به شعار "ارتش فدای مردم و مردم فدای ارتش، مردم برای ارتش و ارتش برای مردم "جامه عمل پوشانده‌است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , ارتش