جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی خبرداد:

کمک ۵۲۴ میلیونی مردم خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان

مدیر کل کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: مردم خراسان‌جنوبی ۵۲۴ میلیون تومان به مردم مناطق سیل‌زده شمال، غرب و جنوب کشور کمک کردند.
کمک ۵۲۴ میلیونی مردم خراسان‌جنوبی به سیل‌زدگان
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از فارس، رضا سلم‌آبادی با اشاره به اقدامات انجام‌شده توسط کمیته امداد خراسان‌جنوبی در راستای کمک به سیل‌زدگان، اظهار داشت: در این راستا 153 پایگاه ثابت و سیار برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح استان در نظر گرفته شده است.
وی با اعلام اینکه از این تعداد، 139 پایگاه ثابت و 14 پایگاه سیار است، بیان داشت: کمیته امداد و جمعیت هلال‌احمر دو مرجع قانونی و رسمی برای کمک به سیل‌زدگان هستند، بنابراین توصیه می‌شود مردم نیک‌اندیش برای اطمینان از رسیدن کالا و کمک‌های نقدی به این مناطق با این دو مرکز همکاری کنند.
مدیر کل کمیته امداد خراسان‌جنوبی مجموع کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوع‌دوست استان به هموطنان سیل‌زده شمال، غرب و جنوب کشور را 524 میلیون تومان اعلام و اضافه کرد: از این مقدار 290 میلیون تومان به صورت کمک نقدی و 233 میلیون تومان کمک غیر نقدی بوده است.
سلم‌آبادی تبیین کرد: کمک‌های غیرنقدی در قالب سه محموله شامل برنج، آب معدنی، فرش، پتو، البسه، مواد غذایی و لوازم ضروری بود که به استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان ارسال شده است.
وی با اشاره به اینکه مردم اطمینان خاطر داشته باشند که این کالا‌ها در کمترین زمان ممکن بدون معطلی به دست نیازمندان می‌رسد، افزود:  مدت زمان خاصی برای جمع‌آوری کمک‌ها در نظر گرفته نشده و تا زمانی که نیاز به جمع‌آوری کمک‌ها باشد پایگاه‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی فعال است.
مدیر کل کمیته امداد خراسان‌جنوبی در خصوص راه‌های کمک نقدی به سیل‌زدگان، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت 6037997900001000  واریز کرده و یا با نصب اپلیکیشن سنا و سکه و پرداخت از قسمت نیکوکاری کمیته امداد امام (ره) و یا با شماره‌گیری کد # ۹۹*۸۸۷۷ * برای کمک به سیل‌زدگان مشارکت کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , سیل