شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴
مدیرآموزش و پرورش شهرستان سرایان:

30 درصد مدارس شهرستان سرایان نیاز به مقاوم سازی دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرایان گفت: 30 درصد مدارس این شهرستان نیاز به مقاوم سازی دارد و درحال حاضر این شهرستان برای انجام فعالیت‌های آموزشی نیاز به احداث 40 کلاس درس دارد.
30 درصد مدارس شهرستان سرایان نیاز به مقاوم سازی دارد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خاورستان، محمد کسمایی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرایان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همراهی و مساعدت‌های خیرین راهگشای فعالیت‌های آموزشی و پرورشی است که تاکنون برکات بسیار مطلوبی را بدنبال داشته است.
وی با بیان اینکه 30 درصد مدارس این شهرستان نیاز به مقاوم سازی دارد، افزود: درحال حاضر این شهرستان برای انجام فعالیت‌های آموزشی  نیاز به احداث 40 کلاس درس دارد.
مدیرآموزش و پرورش شهرستان سرایان بیان کرد: احداث این فضاهای آموزشی نیازمند اعتباری بیش از 6 میلیارد تومان است که با توجه به محدودیت‌های اعتباری دولت، باز هم دست نیاز  و یاری را بسوی خیرین دراز می‌کنیم.
کسمایی اظهار کرد: احداث فضای ورزشی برای مدارس شهر سه قلعه، احداث کارگاه حرفه ای جهت مرکز آموزشی استثنایی نیلوفر سرایان، توسعه دوکلاسه مدرسه پانزده شعبان شهرآیسک، احداث دبیرستان سه کلاسه روستایی بغداده واحداث دبیرستان دخترانه 6 کلاسه در شهر سرایان از اولویتهای احداث فضاهای آموزشی و پرورشی آموزش در شهرستان سرایان است.
وی اظهار کرد: بروز رسانی کارگاه‌های هنرستان فنی و حرفه‌ای و کار دانش شهرستان ضروری است و تجهیزات کارگاه‌های موجود مطابق با سرفصل‌های جدید آموزشی نیست  لذا بروز رسانی و تامین تجهیزات از اولویت‌های دیگر آموزش و پرورش است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرایان گفت: بیشتر مدارس متوسطه اول در شهرستان از داشتن کارگاه آی‌تی محروم هستند.تدریس کتاب کار و فناوری با رویکرد جدید نیاز به کارگاه آی‌تی دارد و بیش از 10 درصد مدارس متوسطه اول شهرستان فاقد کارگاه آی‌تی است.
 
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۴۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آموزش‌ و پرورش , سرایان