سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
مشاور استاندار خراسان جنوبی:

برنامه‌های دولت در حوزه تعلیم و تربیت بدون حمایت خیرین محقق نمی‌شود

حسینی با تاکید بر اینکه برنامه‌های دولت در حوزه تعلیم و تربیت بدون حمایت خیرین مدرسه‌ساز محقق نمی‌شود، گفت: خیرین مدرسه‌ساز یک بال بزرگ در پیشرفت علمی کشور هستند.
برنامه‌های دولت در حوزه تعلیم و تربیت بدون حمایت خیرین محقق نمی‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، محمد حسینی، مشاور استاندار و نماینده استاندار خراسان جنوبی در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گفت: آموزش و پرورش در هموار کردن مسیر تعلیم و تربیت برای فرزندان این مرز و بوم، همیشه نیازمند پشتیبانی خیران مدرسه ساز است.
وی به تاکید 550 آیه قرآن بر علم آموزی و توسعه آن در جامعه اشاره کرد و افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به ویژه در دو دهه اخیر، شاهد پیشرفت کشور در مباحث مختلف علمی بوده ایم که بخشی از این مهم، به همت و حمایت خیرین محقق شده است.
مشاور استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: امروز بزرگان، دانشمندان و نخبگان بسیاری را در سطح کشور می توان نام برد که دوران تحصیلی خود را در مدارس خیرساز گذرانده اند که این مهم، یک باقی الصالحات برای آن‌ها محسوب می شود.
حسینی با تاکید بر اینکه برنامه‌های دولت در حوزه تعلیم و تربیت بدون حمایت خیرین مدرسه ساز محقق نمی شود، گفت: خیرین مدرسه ساز یک بال بزرگ در پیشرفت علمی کشور هستند.
وی از خیرین مدرسه ساز خواست، تجهیز مدارس نقاط مرزی را در اولویت کاری خود قراردهند چرا که این مهم، از مهاجرت بسیاری از مرزنشینان جلوگیری می‌کند.
نماینده استاندار خراسان جنوبی در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان با اشاره به کمبود فضای آموزشی در حاشیه شهر بیرجند به ویژه شهرک‌های اقماری گفت: آموزش و پرورش باید زیرساخت های لازم برای حضور خیرین مدرسه ساز را در نقاط مختلف استان فراهم کند.
حسینی ضمن دعوت از تمامی خیرین مدرسه ساز برای حضور در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان که امروز عصر (3 اردیبهشت) در مشهد مقدس برگزار می شود، یادآور شد: امید است با حضور خیرین مدرسه ساز در این استان، شاهد درخشش و تربیت هرچه بیشتر نخبگان علمی و صدور آن‌ها به نقاط مختلف کشور و جهان باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره خیرین مدرسه‌ساز , مدرسه سازی , آموزش و پرورش