سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ‌خراسان جنوبی:

مددجویان شهری کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ‌خراسان جنوبی از انتقال بیمه پایه شهری بیش از ۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی به بیمه سلامت خبر داد و گفت: طرح انتقال بیمه در شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار انجام می‌شود.
مددجویان شهری کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، رضا سلم‌آبادی اظهارکرد: با توجه به بحث انتقال بیمه پایه شهری مددجویان کمیته امداد از شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار به سازمان بیمه سلامت، تفاهم‌نامه همکاری بیمه سلامت و کمیته امداد به امضا رسید.
وی گفت: ۱۰ هزار و ۹۷۰ نفر از مددجویان کمیته امداد استان دارای بیمه پایه شهری هستند که از این تعداد ۱۰۸۵ نفر در فردوس، ۱۲۱۰ نفر در قاین، ۱۲۷۱ نفر در طبس و ۳۹۶۱ نفر در منطقه یک بیرجند و ۳۴۴۳ نفر در منطقه دو بیرجند هستند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ‌خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: طرح پزشک خانواده در شهرستان‌های فردوس، قاین، طبس و بیرجند اجرا می‌شود و با پزشکان خانواده قرارداد همکاری به امضا رسیده است.
سلم‌آبادی بیان کرد: انتقال بیمه پایه شهری مددجویان به سازمان بیمه سلامت در شهرهای بالای ۲۰ هزار خانوار انجام می‌شود و جمعیت هدفی که بیمه آن‌ها به بیمه سلامت منتقل می‌شود، در مجموع یک ‌میلیون نفر هستند که این تجمیع به نفع کشور است.
وی یادآور شد: کارت کمیته امداد برای مددجویان که به سازمان بیمه سلامت منتقل‌شده تا پایان اردیبهشت‌ماه اعتبار دارد و مددجویان تا زمان صدور دفترچه بیمه سلامت می‌توانند از این کارت استفاده کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , بیمه سلامت