سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
نماینده مجلس:

همدلی و هم افزایی رمز توسعه کشور است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دشمن همه توان خود را علیه ملت ایران به کار گرفته که در این شرایط اتحاد ملت و همدلی و هم افزایی رمز توسعه کشور است.
همدلی و هم افزایی رمز توسعه کشور است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، نظر افضلی روز سه شنبه افزود: همه ما مسلمان هستیم و باید با پاکی و صداقت با هدف خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران گام برداریم.
وی اظهار داشت: صیانت از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی و خون مطهر شهدا نیازمند این است که همه جریان های سیاسی از اصولگرا و اصلاح طلب با همکاری و همدلی با یکدیگر در راستای توسعه کشور و استان گام بردارند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه عده ای ناآگاه در کشور هستند که هیچ گاه در مسیر صحیح گام برنمی دارند و دشمن هم روی همین افراد برنامه ریزی می کند اما ملت فهیم ایران اجازه کوچک ترین تعرضی به نظام و انقلاب را نمی دهد.
وی گفت: خراسان جنوبی هم به لحاظ توسعه ای مشکلاتی دارد اما نیروی انسانی استان بسیار باظرفیت است که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.
افضلی افزود: تعداد زیادی از نیروی انسانی نخبه خراسان جنوبی در حال حاضر خارج از استان هستند که باید زمینه بازگشت و استفاده از این ظرفیت فراهم شود.
وی تصریح کرد: کارها باید کارشناسی شده باشد و مشکل ما این است که سلیقه ای کار می کنیم اما اگر کارهای بر مبنای کارشناسی شده و ارتقای افراد بر مبنای کارشناسی و نه سیاسی باشد، قطعا زمینه توسعه فراهم می شود.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در یک ستاد انتخاباتی نباید دلیل رئیس شدن در یک اداره دولتی باشد بلکه کارشناس بودن در کار باید موجب ارتقای افراد در دستگاه اجرایی باشد.
وی ادامه داد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و جهان می درخشد و استکبار جهانی و در راس آن آمریکا توان مشاهده این عظمت را ندارد و تلاش های مذبوحانه ای هم که علیه ملت ایران انجام می دهد که نشان از این موضوع دارد.
افضلی گفت: انقلاب ما الهام گرفته از خون امام حسین (ع) است و آمریکا نمی تواند درخشش اسلام ناب محمدی را ببیند.
وی بیان کرد: ما امروز در جنگ نابرابر اقتصادی مقابل استکبار جهانی هستیم اما با وحدت همه مردم و مسئولان از این شرایط سخت با موفقیت عبور می کنیم.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران دارای تاریخ 2500 ساله است و کشوری نیست که زیر بار زور استکبار برود چون ایرانی ها غرور دارند و اسلام هم پس از ورود به ایران خدماتی داشته و کتاب خدمات متقابل اسلام و ایران نوشته شهید مطهری گواه این موضوع است.
وی اظهار داشت: امروز هم فشار دشمن به جایی نمی رسد چون ملت ایران با وفاق و همدلی بر این مشکل پیروز می شود و اگر کدورت و دلخوری بین جریان های سیاسی مدافع نظام و انقلاب باشد، باید رفع شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۹۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , استکبار