سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱

«خدمتی» برای دومین ‌بار مسافر المپیک شد

«نجمه خدمتی» در دومین دوره رقابت‌های جام جهانی تیراندازی پکن بر سکوی پنجم این ماراتن بین‌المللی ایستاد و نخستین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را برای ایران به ارمغان آورد.
«خدمتی» برای دومین ‌بار مسافر المپیک شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی در دومین دوره رقابت‌های جام جهانی تیراندازی پا در خط آتش گذاشت و هماورد برترین‌های دنیا شد.
«نجمه خدمتی» در رشته تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان جهان با شایستگی و اقتدار و کسب ۶۲۹.۷ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد و راهی فینال مسابقات شد.
خدمتی در فینال مسابقات تیراندازی تفنگ بادی بانوان جام جهانی پکن در جایگاه پنجم رقابت‌ها ایستاد و نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو را برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورد.
دومین دوره رقابت‌های تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن با حضور ۵۵۸ ورزشکار از ۶۷ کشور جهان از امروز در شهر پکن کشور چین آغاز شده و تا نهم اردیبهشت ادامه می‌یابد.
گفتنی است، خدمتی در مرحله نهایی رقابت‌های آزاد قهرمانی تیراندازی با تفنگ بادی سال ۹۷ بانوان کشور با گردن‌آویز طلا بر سکوی نخست این ماراتن ملی ایستاد و از سوی کمیته فنی فدراسیون برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.
«خدمتی» پیش از این مدال طلای قهرمانی مسابقات آسیایی چین، نشان نقره رقابت‌های آسیایی کویت و کسب سهمیه المپیک، مقام چهارم المپیک نوجوانان چین، رتبه چهارم مسابقات قهرمانی جهانی اسپانیا، مدال نقره مسابقات آزاد اروپایی آلمان و مقام پنجم رقابت‌های جام جهانی کره‌جنوبی را به دست آورده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیک , تیراندازی