سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴
معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند خبرداد:

زیباسازی پیاده‌راه خیابان جمهوری بیرجند کلید خورد

معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند گفت: طرح زیباسازی پیاده راه خیابان جمهوری بیرجند در مرحله اول از سمت میدان امام تا سه‌راه اسدی کلید خورد.
زیباسازی پیاده‌راه خیابان جمهوری بیرجند کلید خورد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، علی عدل اظهار داشت: طرح بزرگ و زیبای ایجاد پیاده راه خیابان جمهوری از میدان آزادی تا میدان امام حسین (ع) به طول 3400 متر به‌صورت رفت‌وبرگشت اجرا خواهد شد که در مرحله اول اجرای پیاده‌رو از میدان امام تا سه‌راه اسدی آغاز شد.
وی با بیان اینکه برای مرحله اول طرح، دو میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، افزود: این طرح در مجموع حدود شش میلیارد تومان هزینه دارد که از محل اعتبارات داخلی شهرداری اختصاص می‌یابد.
معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک خاطرنشان کرد: مرحله اول اجرای این طرح از میدان امام به سمت سه‌راه اسدی و برعکس، در صورت امکان تا تیرماه به پایان می‌رسد و در مرحله بعد اجرای پیاده‌رو از میدان آزادی تا میدان امام و سپس از سه‌راه اسدی تا میدان امام حسین (ع) اجرا می‌شود.
عدل اضافه کرد: اجرای جدول، پوشش جوبه، سنگفرش و فضاسازی محیطی مناسب، نصب المان‌های برقی، نورپردازی و ایجاد فضای سبز زیبا به گونه‌ای در این مسیر طراحی شده تا شهروندان و گردشگران بتوانند از فضای زیبای آن استفاده کنند.
وی تصریح کرد: در صورت تأمین اعتبار و نبود مشکل پس از اتمام مرحله اول، مرحله دوم این طرح شامل مسیر پیاده‌رو از میدان آزادی تا میدان امام و تا پایان سال اجرا می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهرداری , حمل و نقل