سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

طرح «تعویق کنکور سراسری» آماده شد/ حق دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده نباید تضییع شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد تعویق کنکور سراسری طرحی آماده و ارائه شده که در حال بررسی است.
طرح «تعویق کنکور سراسری» آماده شد/ حق دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده نباید تضییع شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در پی درخواست تعداد زیادی از داوطلبین کنکور سراسری 98 برای به تعویق افتادن تاریخ برگزاری این آزمون که تاکنون با امضای 18 هزار و 997 نفر از داوطلبین این آزمون همراه بوده، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به این مطالبه اینگونه واکنش نشان داد:
 تعداد زیادی از عزیزان دانش‌آموز در پیام‌های جداگانه در مورد تعویق کنکور سراسری 98 درخواست‌هایی داشتند که بر مبنای گفته‌های این عزیزان باید توضیحاتی را ارائه کنم.
در مورد تعویق کنکور سراسری طرحی آماده و ارائه شده که در حال بررسی است، مطلبی که باید به آن توجه کنیم عزیزانی هستند که در استان‌های سیل‌زده با مشکلات مواجه هستند که این مشکلات بر مبنای برخی پیام‌های ارسالی این عزیزان بسیار سخت و طاقت‌فرسا است.
عده‌ای به‌طور کل در جریان سیل کتاب و دفتر و جزوه و غیره را از دست داده‌اند، علاوه بر آن مکانی برای درس خواندن در حال حاضر ندارند، ضمناً با توجه به نیاز به کمک به خانواده اصلاً فرصت و زمان درس خواندن تا مدتی نیز برای آن‌ها فراهم نیست.
در هر صورت باید این شرایط خاص و بحرانی این دانش‌آموزان در نظر گرفته شود چراکه واقعاً در صورت عدم اتخاذ تصمیم درست، حق زحمات و تلاش‌های این عزیزان تضییع شده و این کم‌لطفی در برابر صبر این عزیزان است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۹۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سیل , کنکور