سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲
سردار قاسمی:

دفتر قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در خراسان‌جنوبی افتتاح می‌شود

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه کارنامه چهل ساله انقلاب و بسیج و سپاه نشان می‌دهد سپاه هیمشه در کنار مردم بوده است، گفت: امسال به‌صورت رسمی دفتر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در خراسان‌جنوبی افتتاح خواهد شد.
دفتر قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در خراسان‌جنوبی افتتاح می‌شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی قاسمی ظهر امروز در جمع مدیران رسانه‌های خراسان‌جنوبی، با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و گسترش این تفکر انقلابی، اظهار داشت: ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان به الگویی برای ملل آزادی‌خواه تبدیل شده است.
وی وحدت را رمز پیروزی ملت‌ها دانست و با اشاره به سیل اخیر در برخی نقاط کشور، تبیین کرد: همه مجموعه‌ها به ویژه نیروهای مردمی پای کار آمده و به یاری سیل‌زدگان شتافتند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مجموعه بسیج و سپاه متعلق به همه مردم است، اضافه کرد: مجموعه بسیج و سپاه برخواسته از بطن مردم است و این مجموعه خود را خادم همه مردم می‌داند.
قاسمی با بیان اینکه تمام کارکردهای سپاه در بخش‌های عمرانی، فرهنگی، زیرساخت وغیره بیشتر در مناطق محروم بوده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در استان پروژه‌های کلان نبوده و قرارگاه خاتم در این استان دفتری نداشته بنابراین سرریز اعتبارات مابقی استان‌ها را با برنامه‌ریزی هزینه می‌کردند.
وی با تأکید بر اینکه کارنامه چهل ساله انقلاب و بسیج و سپاه نشان می‌دهد سپاه همیشه در کنار مردم بوده ، اعلام کرد: امسال به‌صورت رسمی دفتر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)در خراسان‌جنوبی افتتاح خواهد شد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اعلام کرد: از دلایل اصلی دشمنی دشمنان با انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران این است که انقلاب اسلامی پرچمدار حمایت از محرومین، مستضعفین و جبهه‌های مقاومت است، بنابراین دشمنان قطعاً از سرافرازی و موفقیت جبهه‌های مقاومت ضربه خورده و خواهند خورد.
قاسمی مطرح کرد: با حمایت آمریکا قرار بود رژیم صهیونیستی «از نیل تا فرات» را در اختیار بگیرد اما  آنچه مانع حرکت آن‌ها شده و استراتژی آن‌ها را با شکست مواجه کرده، تفکر ناب انقلاب اسلامی و حرکت سپاه پاسداران بوده است.
وی اضافه کرد: طبیعی است که دشمنان ایده و تفکر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مزاحم خود می‌دانند چراکه به آحاد مردم و ملت‌ها بیداری و آگاهی می‌دهد و تفکر بسیجی و سپاهی نیز مانع زیاده‌خواهی و پیشرفت نظامی آن‌ها شده است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مهم‌ترین خواسته دشمن به زانو درآورن انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: نه‌تنها دشمن به این خواسته خود نرسید بلکه مردم ایران با تمام مشکلات و تنگناهای اقتصادی خود ایستادگی کرده و دشمنان را ناامید کردند.
قاسمی با اشاره به راه‌اندازی کمپین «من یک سپاهی‌ام» در راستای حمایت مردم ایران از سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: مردم ایران ثابت کردند در تمام صحنه‌های انقلاب حضور دارند و هیچ‌گاه از آرمان‌های خود دست نخواهند کشید.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , سپاه