شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹
رئیس هیأت فوتبال بیرجند خبرداد:

رویارویی ۳۲ تیم در مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند

رئیس هیأت فوتبال بیرجند از آغاز مسابقات قهرمانی فوتسال جام رمضان خبر داد و گفت: در این رقابت‌ها ۳۲ تیم به مصاف هم می‌روند.
رویارویی ۳۲ تیم در مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، جعفر حبیب‌زاده اظهارداشت: در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی، شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند برگزار می‌شود.
وی افزود: این رویداد ورزشی در رده‌های سنی آزاد، نونهالان، جوانان و پیشکسوتان به‌صورت دوره‌ای در سالن ورزشی شهیدین قاسمی برگزار می‌شود.
رئیس هیأت فوتبال بیرجند تصریح کرد: مسابقات فوتسال آزاد جام رمضان ۲۰ تیم در چهار گروه پنج تیمی رودرروی یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.
حبیب‌زاده گفت: در رده سنی جوانان این رقابت‌ها چهار تیم به رقابت می‌پردازند و در رده پیشکسوتان نیز چهار تیم به میدان می‌روند.
وی خاطرنشان کرد: در نخستین شب از مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند در رده جوانان تیم سرخ‌پوشان به مصاف عدنان‌ز‌نوک می‌رود.
رئیس هیأت فوتبال بیرجند یادآور شد: در مسابقات فوتسال جوانان نیز تیم سامان‌صدر رودرروی مرزبانی قرار می‌گیرد، رعد پدافند میزبان تیم یاران‌محسن می‌شود و فوتسال
وحدت به مصاف تیم اسباب‌بازی مهدی می‌رود
حبیب‌زاده با اشاره ۳۰۰ ورزشکار و داور فعال در حوزه ورزش فوتبال شهرستان بیرجند گفت: به دلیل برخی از مشکلات و عدم حمایت بخش خصوصی از فوتبال، تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات جام رمضان از ۷۰ تیم سال‌های قبل به ۳۲ تیم در سال جاری رسیده است.
وی با تأکید بر اینکه طی سال‌های آینده باید یک تیم بونی در لیگ‌های برتر فوتبال و فوتبال داشته باشیم، افزود: حضور تیم‌های قوی و پویا، بالا بردن کیفیت بازی‌ها و هدفمند می‌تواند زمینه کیفی‌سازی رقابت‌ها را افزایش دهد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۳۶۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فوتسال , جام رمضان