دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۶

«پیروزی» مغلوب «سرخ‌پوشان» شد

رئیس هیأت فوتبال بیرجند گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان این شهرستان با انجام 10 بازی ادامه یافت و سرخ‌پوشان از سد پیروزی گذشت
«پیروزی» مغلوب «سرخ‌پوشان» شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، جعفر حبیب‌زاده اظهار کرد: مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند با انجام 10 بازی در سال ورزشی شهیدین قاسمی بیرجند پیگیری شد.
وی افزود: در این رویداد ورزشی 32 تیم رده‌های سنی آزاد، جوانان و پیشکسوتان به‌صورت دوره‌ای به مصاف یکدیگر می‌روند.
رئیس هیأت فوتبال بیرجند تصریح کرد: در نخستین بازی از مسابقات فوتسال رده سنی جوانان تیم سرخ‌پوشان 2 بر 1 از سد پیروزی گذشت و ایرانجوان با نتیجه 2 بر 2 در مقابل زنوک بیرجند زمین‌گیر شد.
حبیب‌زاده یادآور شد: در رده سنی آزاد این رقابت‌ها تیم سامان صدر آب 5 بر 0 مرزبانی را از پیش‌رو برداشت، خانه قهوه 3 بر 2 یاران رحمانی را شکست داد، رعد پدافند 2 بر 3 بازی را یاران محسن واگذار کرد و تیم وحدت 2 بر 0 اسباب بازی مهدی را شکست داد.
وی خاطرنشان کرد: در دومین شب از مسابقات آزاد جام رمضان بیرجند تیم کویر تایر 3 بر 2 هامون رویش بیرجند را مغلوب کرد، کابینت عباسی 1 بر 0 فجر آسیابان را شکست داد، نوید بیرجند 3 بر 1 اتحاد عربخانه را از پیش‌رو برداشت و تره‌بار مهرشهر 1 بر 1 با تیم خشکبار نخعی به تساوی رسید.
گفتنی است، در ادامه این دور از مسابقات تیم‌های فوتسال پیروزی در مقابل سرخ‌پوشان، بهمن بیرجند در برابر یاران رحمانی و تیم وحدت به مصاف یاران محسن می‌رود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۳۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فوتسال , جام رمضان