سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

۲.۵ میلیارد ریال پرونده تخلف در خراسان جنوبی تشکیل شد

معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۷ فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و ۵۰۶ میلیون و ۹۹۳ هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
۲.۵ میلیارد ریال پرونده تخلف در خراسان جنوبی تشکیل شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی تهوری در حاشیه بازدید از اجرای طرح نظارت ویژه ماه رمضان در شهرستان بیرجند اظهار داشت: از ابتدای امسال بیش از 8 هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان جنوبی انجام شده که 147 مورد پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال تشکیل شده و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در این مدت 269 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه 124 دریافت شده است.
وی بیان کرد: از ابتدای سال 98 تاکنون با پیگیری و بررسی شکایت‌های صورت گرفته، بالغ بر یک میلیارد و 180 میلیون و 271 هزار ریال نیز به شاکیان برگشت داده شده است.
تهوری با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان یادآور شد: هم‌استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی واحدهای صنفی و غیرصنفی عرضه‌کننده کالا و خدمات مراتب را به سامانه ارتباطی 124 این معاونت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان‌ها اعلام کنند تا با بررسی گزارش با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان صنعت، معدن و تجارت , ماه رمضان