چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت مردم حاضرند جان خود را فدا کنند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: ملت ایران باید بدانند نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت آنان حاضرند بالاترین سرمایه خود یعنی همان «جان» خود را تقدیم کنند.
نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت مردم حاضرند جان خود را فدا کنند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی صبح امروز در مراسم آیین تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: در دیدارهایی که با مقام معظم رهبری داشته‌ایم ایشان فرمودند "نیروی انتظامی در بحث سیل خوب درخشیده است".
وی افزود: این حرکت بزرگ نیروی انتظامی به عنوان یک سرمایه معنوی می‌تواند موجب انگیزه و تلاش مضاف برای ساخت نیروی انتظامی طراز انقلاب باشد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به آیات قرآن مبنی بر ماه مبارک رمضان اشاره و بیان کرد: خدا ماه مبارک رمضان را میدان مسابقه و هماورد تقوا آفریده است.
ادیانی با بیان اینکه ماه رمضان، ماه نزول قرآن، نزول برکات الهی و ماه مراقبت و تقوا است تصریح کرد: ماه مبارک رمضان، میدان تمرین پروا، ملاحظه کردن و تقویت اراده‌ها است و این ماه، ماه تسبیح خداوند متعال است.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تاکید فراوانی در بحث اهمیت به جوانان دارند خاطرنشان کرد: بندگان خدا باید با طاعت و بندگی خدا برای جلب رضای الهی سبقت بگیرند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا یادآور شد: ملت ایران باید بدانند نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت آنان حاضرند بالاترین سرمایه خود یعنی همان «جان» خود را تقدیم کنند.
ادیانی با بیان اینکه کلمه "لا اله الله" نفی همه طاغوت‌ها و اثبات یک خداوند است اظهار داشت: اسلام بدون امامت، همان اسلام آمریکایی است.
وی با اشاره به اینکه بعد از 250 سال غربت ائمه، امام خمینی(ره) آرزوی آنان را در حساس‌ترین نقطه جهان برآورده کرده است افزود: مخالفت با ولایت فقیه، مخالفت با رسول خدا است و عشق به ولایت باید همچون خون در رگ‌های نیروهای نظامی جاری باشد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: افتخار نیروهای مسلح این است که سرباز امام زمان(عج) باشند و با پیروی از ولایت فقیه برای حفظ و حراست از نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.
ادیانی با بیان اینکه نقطه قدرت نظام جمهوری اسلامی ولایت فقیه است بیان کرد: باید مراقب باشیم چرا که دشمن قصد دارد مردم را نه تنها از نظام بلکه از مقام معظم رهبری جدا کند.
وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در تیررس ما در همه جا هستند خاطرنشان کرد: آمریکا قدرتمند است اما قدرت اینکه اراده خود را تحمیل کند ندارد و نظام جمهوری اسلامی هر زمان که بخواهد می‌تواند اراده خود را تحمیل کند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران آنقدر قدرت پیدا کرده که بر روی موشک‌ها و عمق استراتژی مذاکره کند.
ادیانی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند ما در تحریم پیروز خواهیم شد اظهار داشت: چون تحریم‌ها بزرگ است شکست تحریم‌ها نیز بزرگ خواهد بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ماه رمضان , ناجا