چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
طی حکمی؛

تهوری به عنوان سرپرست هیات جودو خراسان جنوبی منصوب شد

علی تهوری که سال‌ها رئیس هیات جودوی خراسان جنوبی بود، به عنوان سرپرست این هیات منصوب شد.
تهوری به عنوان سرپرست هیات جودو خراسان جنوبی منصوب شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، به پیشنهاد مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی و با توجه به تجارب، تعهد و سوابق، علی تهوری به عنوان سرپرست هیات جودو استان منصوب شد تا طبق اساسنامه هیات‌های ورزشی، انتخابات برای تعیین رئیس این استان برگزار شود.
تهوری آبان سال گذشته در پی برگزاری مجمع فوق العاده هیات جودو خراسان جنوبی از ریاست این هیات کناره گیری کرد و نیما تاجریزی رئیس دفتر فنی نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان سرپرست هیات جودو در خراسان جنوبی منصوب شد.
رئیس فدراسیون جودو 16 اردیبهشت ماه جاری با سفر به خراسان جنوبی در نشست تخصصی بحث و تبادل نظر درخصوص ورزش جودو این استان گفت: رئیس هیات جودو مثل رئیس فدارسیون در استان است و هر فردی که در راس مدیریت قرار می گیرد نقاط قوت و ضعفی دارد و نمی توان گفت که یک نفر کامل است اما همه با همدلی و حمایت از رئیس هیات باید به رشد ورزش جودو در خراسان جنوبی کمک کنیم.
آرش میراسماعیلی افزود: بنده به آقای تهوری اعتقاد داشته و وی را به سمت بازرس ویژه فدراسیون جودو منصوب کردم که برای جودو خراسان جنوبی هم یک افتخار است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ورزش , جودو