چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹

چهارمین روز مسابقات فوتسال جام رمضان؛ رعد پدافند از سد وحدت گذشت

در مسابقات فوتسال «جام رمضان» بیرجند تیم ایران‌جوان بانوان از سد امید گذشت و در رقابت‌های آقایان نیز سرخپوشان بر ستاره کویر غلبه کرد.
چهارمین روز مسابقات فوتسال جام رمضان؛ رعد پدافند از سد وحدت گذشت
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، به‌منظور راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه مسابقات فوتسال بانوان و آقایان شهرستان بیرجند در حال برگزاری است.
رقابت‌های فوتسال بانوان بیرجند با شرکت شش تیم در سالن عفاف مجموعه ورزشی پیامبر اعظم بیرجند به‌صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.
در نخستین روز از این رویداد ورزشی تیم دانشگاه بیرجند 5 بر 0 از سد فوتسال عفاف گذشت، کالای ورزشی فدویان 6 بر 1 فوتسال موعود را شکست داد و تیم امید با نتیجه 0 بر 19 مغلوب ایران‌جوان شد.
در دومین روز از مسابقات فوتسال بانوان بیرجند تیم موعود 2 بر 6 بازی را به ایران‌جوان واگذار کرد، دانشگاه بیرجند 7 بر 2 فوتسال امید را شکست داد و کالای ورزشی فدویان 2 بر 1 از سد تیم عفاف گذشت.
 رعد پدافند از سد وحدت گذشت
مسابقات فوتسال مردان شهرستان بیرجند نیز با انجام ۱۴ بازی در سالن شهیدین قاسمی مجموعه ورزشی ولایت پیگیری شد.
در رقابت‌های رده سنی نونهالان تیم فوتسال اتحاد با نتیجه 1 بر 1 مقابل زنوک به تساوی رضایت داد، ایرانجوان 2 بر 1 ایزوگام یشتی را شکست داد، پیروزی بیرجند 10 بر 0 تیم سلطان را درهم کوبید و سرخپوشان با نتیجه 7 بر 0 از سد ستاره کویر خاوران گذشت.
در مسابقات فوتسال رده سنی جوانان بیرجند نیز تیم پیروزی بیرجند 4 بر 1 فوتسال زنوک را زمین‌گیر کرد و ایران‌جوان 5 بر 1 سرخپوشان را شکست داد.
در سومین روز از رقابت‌های رده سنی آزاد این دور از مسابقات تیم فوتسال یاران محسن 3 بر 1 عدنان زنوک غلبه کرد، رعد پدافند 2 بر 0 وحدت را از پیش‌رو برداشت، مرزبانی در مقابل بهمن بیرجند با نتیجه 1 بر 1 به تساوی رسید و سامان صدرا 3 بر 0 خانه قهوه را شکست داد.
در چهارمین روز از مسابقات فوتسال جام رمضان رده آزاد آقایان بیرجند تیم املاک ماهان 2 بر 0 بر اتحاد عربخانه غلبه کرد، تیم نود بیرجند 3 بر 1 فوتسال تره‌بار مهرشهر را شکست داد، کویرتایر به تساوی 0 بر 0 با کابینت عباسی رضایت داد و هامون‌رویش 0 بر 3 بازی را به ایران‌جوان باخت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فوتسال , جام رمضان