جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶
رئیس هیأت فوتبال بیرجند خبرداد:

پنجمین روز مسابقات فوتسال جام رمضان؛ «ایرانجوان» بر «اتحاد» غلبه کرد

رئیس هیأت فوتبال بیرجند از پیگیری مسابقات فوتسال بانوان و آقایان این شهرستان با انجام ۲۰ بازی خبر داد و گفت: دانشگاه بیرجند از سد موعود گذشت و پیروزی بر سرخ‌پوشان غلبه کرد.
پنجمین روز مسابقات فوتسال جام رمضان؛ «ایرانجوان» بر «اتحاد» غلبه کرد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، جعفر حبیب‌زاده اظهار کرد: مسابقات فوتسال بانوان و آقایان «جام رمضان» شهرستان بیرجند با انجام ۲۰ بازی ششمین روز خود را پشت سر نهاد.
وی با اشاره به هفت بازی پنجمین روز از این رقابت‌ها افزود: در رده نونهالان مسابقات تیم ایرانجوان 5 بر 3 از سد اتحاد گذشت و‌ فوتسال ایزوگام یشتی 4 بر صفر در مقابل عدنان زنوک به پیروزی رسید و در رده سنی جوانان نیز ایرانجوان 3 بر صفر پیروزی بیرجند را از پیش‌رو برداشت.
رئیس هیأت فوتبال بیرجند تصریح کرد؛ در مسابقات فوتسال رده آزاد جام رمضان تیم یاران رحمانی 3 بر 4 از بهمن بیرجند شکست خورد، مرزبانی 3 بر 3 با خانه قهوه تساوی کرد، اسباب بازی مهدی 7 بر 1 عدنان زنوک را زمین‌گیر کرد و وحدت صفر بر 2 بازی را به یاران محسن واگذار کرد.
حبیب‌زاده یادآور شد: در ششمین روز از رقابت‌های فوتسال رده نونهالان آقایان تیم ستاره کویر خاوران 3 بر 0 فوتسال سلطان را زمین‌گیر کرد، پیروزی بیرجند 4 بر 3 سرخ‌پوشان را مغلوب کرد و در رده جوانان مسابقات نیز عدنان زنوک 1 بر 7 از سرخ‌پوشان شکست خورد.
وی خاطرنشان کرد: در مسابقات رده آزاد این رویداد ورزشی تیم ایرانجوان 3 بر 2 از سد فجر آسیابان گذشت، هامون رویش صفر بر 1 از کابینت عباسی شکست خورد، خشکبار نخعی 1 بر 4 بازی را املاک ماهان واگذار کرد و اتحاد عربخانه صفر بر 4 از تره‌بار مهرشهر شکست خورد.
امید مغلوب عقاب شد
رئیس هیأت فوتبال بیرجند با اشاره به برگزاری شش بازی از مسابقات فوتسال بانوان «جام رمضان» این شهرستان گفت: در دومین شب از این رقابت‌ها فوتسال موعود با نتیجه 2 بر 6 در مقابل ایرانجوان شکست خورد، دانشگاه بیرجند 7 بر 2 از سد امید گذشت و کالای ورزشی فدویان 2 بر 1 تیم عفاف را مغلوب کرد.
حبیب‌زاده اذعان داشت: در سومین شب فوتسال کالای ورزشی فدویان 3 بر 2 تیم ایرانجوان را از دور رقابت‌ها خارج کرد، تیم
عفاف 3 بر 0 از سد امید رد شد و دانشگاه بیرجند 3 بر 2 تیم موعود را مغلوب کرد.
وی افزود: مسابقات فوتسال «جام رمضان» بیرجند در بخش آقایان با شرکت ۲۳ تیم در سالن شهیدین قاسمی مجموعه ورزشی ولایت و رقابت‌های بخش بانوان نیز با رقابت شش تیم در سالن عفاف مجموعه ورزشی خاتم‌الانبیاء پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۳۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فوتبال , جام رمضان