دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قاینات:

220 سبد غذایی بین نیازمندان قاینات توزیع شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قاینات گفت: 220 سبد غذایی به ارزش 422 میلیون ریال به مناسبت ماه مبارک رمضان بین مددجویان زیر پوشش این نهاد توزیع شد.
220 سبد غذایی بین نیازمندان قاینات توزیع شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حسین حسینی افزود: همچنین بدین مناسبت با همکاری خیرین یکهزار نفر از محرومین و ایتام اطعام شدند.
وی یادآور شد: تعداد 15 پایگاه حامی یابی در شب های قدر در سطح مساجد ، تکایا ، بقاع متبرکه و حسینیه ها فعال خواهند بود و همچنین 90 پایگاه جمع آوری فطره پیش بینی شده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قاینات گفت: پارسال 70 نفر حامی ایتام و 36 نفر حامی محسنین جذب که در مجموع 131 نفر فرزند یتیم و محسنین دارای حامی شدند.
وی با اشاره به کمک خیرین در سال گذشته اظهار داشت: 2 میلیارد و 553 میلیون و 939 هزار و 986 ریال درآمد مربوط به اطعام، سبد غذایی ، طرح مفتاح الجنه، فطریه و کفاره بوده که بین مددجویان زیر پوشش این نهاد توزیع شده است.
حسینی افزود: یکهزار و 750 اصله درخت از ابتدای طرح شجره طیبه (زکات مستحبی) توسط باغداران و کشاورزان به این طرح اختصاص یافته است.
وی با اشاره به جمع آوری چهار میلیارد و 800 میلیون ریال زکات در سال گذشته گفت: مبلغ یک میلیارد ریال از زکات جمع آوری شده به پروژه های عام المنفعه اختصاص یافت و مابقی آن برای درمان، جهیزیه، معیشت و مسکن مددجویان این نهاد هزینه شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۶۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , زکات