سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:

20 تن گوشت قرمز منجمد در بیرجند توزیع شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: 20 تن گوشت قرمز منجمد در چارچوب طرح تنظیم بازار در 21 مرکز منتخب شهر بیرجند توزیع شد.
20 تن گوشت قرمز منجمد در بیرجند توزیع شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، الیاس جویبان روز سه شنبه بیان کرد: قیمت هر کیلوگرم گوشت منجمد گوساله وارداتی تنظیم بازار گردن 31 هزار و 500 تومان، ران 33 هزار تومان و سردست 32 هزار تومان برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: اکنون 90 تن گوشت مرغ منجمد به قیمت هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان در حال جذب است و 50 تن نیز در استان توزیع شده است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی افزود: از ابتدای امسال تاکنون 2 هزار و 425 تن کالای اساسی با هدف تنظیم بازار در سراسر استان توزیع شده است.
وی از توزیع 2 هزار تن قند و شکر بین اصناف در این مدت خبر داد و گفت: 800 تن دیگر نیز در حال جذب، حمل و توزیع است.
جویبان ادامه داد: همچنین در این مدت 50 تن گوشت منجمد گوساله، 289 تن برنج، 46 تن گوشت گوسفند لاشه گرم و 20 تن گوشت گوساله سرد در استان توزیع شده است.
وی گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه توزیع اقلام تنظیم بازار، مراتب را با سامانه 124 معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان صنعت، معدن و تجارت , بیرجند