سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:

دشمنان امروزه نظام بر فکر براندازی ولایت فقیه هستند

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری گفت: یکی از یادگاری‌هایی که امام از خودش برجای گذاشت، ولایت بود که امروز شاهد تهدیدهای دشمن جهت براندازی ولایت فقیه هستیم.
دشمنان امروزه نظام بر فکر براندازی ولایت فقیه هستند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی ماندگاری شب گذشته در مراسم سی‌امین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب، روح الله خمینی (ره) در حسینیه جماران گفت: امام خمینی (ره) را از سه منظر باید شناخت؛ اول شخصیت ایشان بود که برای ما چه درسی را به دنبال دارد، دوم فکر امام بود که ما باید با چه افکاری در جامعه راه ایشان را ادامه دهیم و سومین ویژگی ایشان یادگاری هایی است که برای ما در این دنیا قرار داده اند.
وی ادامه داد: امام خمینی(ره) به من و شما یاد داد که تا نزدیکی مرزهای عصمت و به قله انسان کامل نزدیک شدن افسانه نیست، شدنی است و امام نه تنها به این مقام رسید بلکه 236 هزار نفر را هم از امت اسلامی به این مقام رساند.
حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری افزود: تعداد سدها، انرژی هسته‌ای، سلول های بنیادین و پرتاب ماهواره ها را جزو خدمات جمهوری اسلامی می‌دانیم و می‌گوییم که این‌ها را دیگر کشور ها هم در اختیار دارند در عین حال که انقلاب اسلامی در این زمینه‌ها افتخار آفریده است و 10برابر حکومت قاجار و پهلوی کار کرده و کارآمد بوده است.
وی ادامه داد: امام راحل به همگان آموخت که ابتدا با شاه درون مبارزه کنیم تا بتوانیم بر شاه برون غلبه کنیم؛ به همین دلیل است که مبارزه با جبهه دشمن را جهاد اصغر و مبارزه با نفس خویش را جهاد اکبر گویند.
ماندگاری ادامه داد: کجای دنیا به خود می‌بیند که وقتی سیلی به راه می‌افتد، جوان های مملکت شیرین‌ترین روزهای تعطیلی خود را رها کرده و به کمک مسلمانان گرفتار در گل و لای سیل بروند، این‌ها تربیت شده مکتب اسلام هستند.
وی ادامه داد: نترسیدن از دشمن از افکار امام بود؛ امام از غیرخدا نترسید وامروزه هر کسی از ایرانیان و از مدیران و مسئولین ایرانی از قدرت دشمن بترسد، در راه امام نیست.
ماندگاری ادامه داد: دشمنان امروزه ما از آروزی مرگ با شهادت ما باید ترس داشته باشند و از اینکه مردم عزیز ایران مرگ با شهادت را ترجیح می‌دهند باید دلهره داشته باشند.
وی ادامه داد: دشمنان! هرقدر که می‌خواهید بر این مردم فشار مالی و اقتصادی بیاورید اما این را بدانید که مردم پشت این مملکت را خالی نمی‌کنند.
ماندگاری بیان کرد: امام راحل در تمامی مدت زندگی خود امیدوار بود و سخت تلاش میکرد حتی زمانی که با هواپیماهای خارجی به ایران می آمد امید داشت و این از افکار امام بود.
وی بیان کرد: 40 سال است که نتوانسته اند به این مملکت آسیبی برسانند چون این نظام ولایت دارد و این از یادگارهای امام است که از خود برجای گذاشته است.
ماندگاری ادامه داد: دشمنان این نظام به فکر براندازی ولایت فقیه هستند که این کار را توسط ماهواره و تبلیغات از طریق شبکه های ماهواره ای انجام می‌دهند.
وی اظهار داشت: یادگار دومی که امام از خودش برجای گذاشت تفکر بسیجی بود؛ امروزه شاهد این هستیم که پاسداران، بسیجیان، مرزداران،ارتشیان و نیروی انتظامی کشور تفکر بسیجی دارند. هر جا تفکر بسیجی باشد کار راه می‌افتد؛ تفکر بسیجی یعنی همه باهم پیرو رهبر و در مسیر خدا گام برداریم.
وی در پایان افزود: یادگار سومی که امام از خودش بر جای گذاشت، توسل بود که از جمله آن توسلش به قرآن و روضه امامان و انبیاء الهی بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۸۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ولایت فقیه , رحلت امام خمینی