سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) خراسان‌جنوبی خبرداد:

استقرار ۲۶۱۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه و کفاره در خراسان‌جنوبی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) خراسان‌جنوبی از برپایی دو هزار و 614 پایگاه جمع‌آوری فطریه و کفاره در استان خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 254 پایگاه توسط کمیته امداد و یک هزار و 360 پایگاه توسط بهزیستی برپا می‌شود.
استقرار ۲۶۱۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه و کفاره در خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، احمد رفیعی اظهار داشت: همه کارکنان ادارات کمیته امداد استان در روز عید فطر برای جمع‌آوری زکات فطریه مردم در پایگاه‌ها و مصلی‌ها حضور و مردم می‌توانند نسبت به پرداخت زکات فطریه خود اقدام کنند.
وی از برپایی دو هزار و 614 پایگاه جمع‌آوری فطریه و کفاره در استان خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 254 پایگاه توسط کمیته امداد و یک هزار و 360 پایگاه توسط بهزیستی برپا می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه از این تعداد(پایگاه‌های کمیته امداد) 290 پایگاه در مصلی‌های برگزاری نماز عید فطر، میادین و معابر اصلی شهر، چهار پایگاه با محوریت مساجد توسط مراکز نیکوکاری و 840 پایگاه روستایی خواهد بود، اضافه کرد: این پایگاه‌ها در روز عید سعید  فطر برپا و تا پایان هفته جاری برای دریافت وجوهات فطریه و کفارات مردم دایر است.
رفیعی با اشاره به روش‌های غیرحضوری پرداخت زکات فطره گفت: روش‌های پرداخت الکترونیکی و دیجیتال زکات فطره در این زمینه بسیار کمک کننده است و خیران می‌توانند زکات خود را از طریق شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* به‌وسیله تلفن همراه و یا مراجعه به تارنمای emdad.ir به دست نیازمندان برسانند.
وی با اشاره به جمع‌آوری235 میلیون تومان فطریه و کفاره در سال گذشته در استان، افزود: امیدواریم امسال شاهد افزایش این مبلغ برای کمک به نیازمندان کمیته امداد و سایر اقشار کم‌درآمد باشیم .
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مبلغ زکات فطریه امسال در خراسان‌جنوبی برای هر نفر هفت هزار تومان از طریق دفتر امام‌ جمعه تعیین‌ شده، تأکید کرد: مبالغ زکات فطریه و کفاره‌های جمع‌‌آوری‌ شده مردم مؤمن و روزه‌‌دار استان در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌‌رسد .

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , زکات فطره , کفاره