چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸

رویارویی فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی با کشتی‌گیران تهرانی

رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی گفت: در سومین هفته از لیگ دسته یک کشتی باشگاه‌های کشور فرنگی‌کاران استان 17 خردادماه در سالن ورزشی حجاب بیرجند میزبان گوش‌شکسته‌های تهرانی می‌شوند.
رویارویی فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی با کشتی‌گیران تهرانی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، خراسان‌جنوبی که برای نخستین بار در لیگ دسته یک کشتی باشگاه‌های کشور حضور فعال دارد در سومین هفته میزبان این ماراتن ملی است.
وی افزود: در این رویداد ورزش ملی از گروه A مسابقات فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی و کشتی‌گیران تهرانی ساعت 18 روز جمعه هفدهم خردادماه در سالن حجاب مجموعه ورزشی ولایت بیرجند به مصاف یکدیگر می‌روند.
رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: علیرضا افتخاری، مهدی محمد‌زاده‌کاردگر، علی خلیل‌زاده، محمدرضا قربان‌پور‌خور، امیرمحمد یارمحمدزهی، امیرحسین کرمی، جواد فرازفاروجی، سجاد ایمن‌طلب، مسعود رشیدیان، عرفان ولی‌زاده، محمد سروش‌رنجبر، مصطفی کایدخورده، محمود سلیمی‌راد، سجاد موسوی، علی‌اکبر سروری و صادق جدی با مربیگری مسلم نادری خادم، مسعود سروری و حسن گلکاری در لیگ دسته‌ یک کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور مقابل حریفان خود روی تشک رقابت‌ها می‌روند.
سروری متذکر شد: فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی از گروه A این ماراتن ملی در نخستین هفته مسابقات لیگ دسته یک کشتی باشگاه‌های کشور میزبان کشتی‌گیران آریوبرزن‌بهبهان خوزستان بودند که در پایان دور رفت این‌ رقابت‌ها با پنج برد و پنج باخت و کسب 20 بر 18 به‌عنوان تیم برتر این ماراتن ملی معرفی شد.
‍ وی خاطرنشان کرد: در دومین هفته از مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور نیز فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی مهمان گوش‌شکسته‌های اردبیلی بودند و خوش درخشیدند.
رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی گفت: فرنگی‌کاران استان در دومین هفته از دور رفت این رویداد ورزش ملی با شش برد و کسب 52 امتیاز موفق به گذر از سد تیم کشتی اردبیل شد و دست‌پر به بیرجند برگشتند.
سروری اذعان داشت: فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی در مسابقات کشتی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با دو برد تیمی در صدر گروه A رقابت‌ها قرار دارد و چنانچه بتواند در سومین هفته این رویداد ملی بر تهرانی‌ غلبه کند شانس صعود به لیگ برتر کشتی کشور را به دست خواهد آورد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کشتی , کشتی فرنگی