چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:

۳۱ خرداد آخرین مهلت شرکت در سومین جشنواره استانی کتاب است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی آخرین مهلت شرکت در سومین جشنواره استانی کتاب را ٣١ خرداد امسال اعلام کرد.
۳۱ خرداد آخرین مهلت شرکت در سومین جشنواره استانی کتاب است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، ناصر نبی زاده افزود: سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی با هدف شناسایی و معرفی کتب برتر، کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب استان، حفظ اصالت، استقلال و هویت فرهنگی، حمایت و تشویق پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب برگزار می‌شود.
وی درخصوص ضوابط و شرایط این جشنواره گفت: آثار ارسالی باید در بازه زمانی مهرماه ۹۶ لغایت پایان اسفند ماه ۹۷ چاپ و منتشر (چاپ اول) شده باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آثار ارسالی شامل تالیف، ترجمه، گردآوری، احیا، تصنیف و تصحیح متون است، افزود: پدیدآورندگان استانی صاحب اثر باید ساکن در استان باشند.
وی با بیان اینکه پدیدآورندگان صاحب اثر باید در رابطه با استان خراسان جنوبی تالیفاتی داشته باشند، ادامه داد: آثار ارسالی در تمامی موضوعات مورد پذیرش است.
نبی‌زاده گفت: آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره عودت داده نمی‌شود و دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار منتخب ارسالی برای مقاصد فرهنگی، هنری و اقتصادی استفاده کند.
وی یادآور شد: به آثاری که با محورها و موضوعات فراخوان همخوانی نداشته باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد و دبیرخانه جشنواره، تعهدی در قبال عودت و ارسال آثار نخواهد داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به جوایز نفرات برتر این جشنواره هم اشاره کرد و گفت: به نفر اول لوح سپاس و تندیس جشنواره به همراه مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم لوح سپاس جشنواره و مبلغ ۲۰ میلیون ریال، نفر سوم لوح سپاس جشنواره به همراه مبلغ ۱۰ میلیون ریال داده می‌شود.
وی تکمیل فرم درخواست شرکت در جشنواره، ارسال ۳ جلد از کتاب به دبیرخانه جشنواره و ارسال کپی شناسنامه و کارت ملی مولف به همراه یک قطعه عکس به دبیرخانه را از جمله ضوابط ارسال آثار ذکر کرد.
نبی‌زاده آخرین مهلت ارسال آثار و فرم شرکت در جشنواره را ٣١ خرداد ماه امسال ذکر کرد و گفت: زمان و مکان اختتامیه این جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , کتاب