چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

آسیب‌شناسی ناهنجاری‌ها موجب افزایش احساس امنیت می‌شود

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: آسیب شناسی مسائل و ناهنجاری های اجتماعی منجر به افزایش احساس امنیت می شود که در این مسیر نقش تعامل پلیس با سایر نهادها مهم است.
آسیب‌شناسی ناهنجاری‌ها موجب افزایش احساس امنیت می‌شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سردار مجید شجاع روز چهارشنبه در آئین تکریم و معرفی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی افزود: یکی از توصیه‌های مهم این است که معاونت امور اجتماعی تعامل خوب و سازنده با رسانه‌ها را در دستور کار قرار دهد.
وی اظهار داشت: تعامل با سایر نهادها همچون بسیج و سپاه نیز در امور اجتماعی و فرهنگی کمک زیادی به پلیس می‌کند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به تشکیل معاونت اجتماعی در نیروی انتظامی از سال ۷۹ گفت: برای اینکه نیروی انتظامی جامعه محور بتواند پاسخگوی مطالبات مردم باشد مجموعه اقدامات تخصصی را در این زمینه آغاز کرد.
وی گفت: مهمترین رویکرد معاونت اجتماعی معرفی اقدامات و ایثارگری‌های پلیس به مردم است البته در کنار آن ارتقای افزایش امنیت عمومی و مقابله با ناهنجاری های اجتماعی را به شکل علمی دنبال می‌کند.
سردار شجاع یادآور شد: از همین رو سال گذشته و قبل از آن با برگزاری جلسات علمی و دعوت از نخبگان، اساتید دانشگاهی اقدامات خوبی در حوزه فرهنگی و پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی انجام شده که خروجی خوبی هم داشته است.
وی اظهار داشت: در مجموع اقدامات و تلاش‌های معاونت اجتماعی مؤثر و اثرگذار است که با همکاری همه دستگاه‌های ذیربط به ویژه اصحاب رسانه اثرگذاری آن بیشتر می‌شود.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته در حوزه معاونت اجتماعی گفت: این اقدامات حاصل تعامل سازنده با دستگاه‌های همراه بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۶۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نیروی انتظامی , آسیب‌شناسی , بسیج , سپاه