چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵
فرماندار بیرجند:

اتمام پروژه‌های نیمه تمام بخش عشایری بیرجند در اولویت است

فرماندار بیرجند گفت: پروژه های نیمه تمام حوزه عشایری این شهرستان به ویژه راه ها پیگیری می شود و در اولویت اقدامات فرمانداری قرار دارد.
اتمام پروژه‌های نیمه تمام بخش عشایری بیرجند در اولویت است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، علی ناصری روز چهارشنبه در نشست شورای عشایری بیرجند افزود: امسال بخشی از اعتبارات عمرانی شهرستان در ارتباط با تکمیل راه های حوزه عشایری شهرستان هزینه خواهد شد.
وی بیان کرد: اهالی منطقه عشایری شاخن بیرجند تقاضای راه جدیدی دارند که احداث این راه، بن بست دهستان شاخن به شهرستان قاین را بر می دارد، این موضوع بارها پیگیری شده و برای تامین اعتبار آن فرمانداری نیز همکاری خواهد کرد.
فرماندار بیرجند ادامه داد: احداث این راه جدید در آینده راه ارتباطی مهمی برای مردم منطقه خواهد بود که راه اصلی و دسترسی در اولویت کاری ما قرار دارد.
وی یادآور شد: علاوه بر بحث راه که مشکل زیرساختی است مساله خاص غیر قابل حلی در منطقه شاخن وجود ندارد، برای تکمیل راه این منطقه که کار زیرسازی آن نیز انجام شده است با مساعدت امور عشایری پروژه را به اتمام خواهیم رساند.
ناصری با بیان اینکه عشایر منطقه شاخن مشارکت خوبی با مسئولان و اجرای پروزه های عمرانی دارند گفت: با تکمیل پروژه های در دست اجرا شاهد مهاجرت معکوس به این منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۷۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , عمران , عشایر