پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری بیرجند خبرداد:

راه‌اندازی ۲ بازار محله در جنوب و شمال شهر بیرجند

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری بیرجند از موافقت شهرداری جهت راه‌اندازی دو بازار محله در شمال و جنوب شهر بیرجند خبر داد.
راه‌اندازی ۲ بازار محله در جنوب و شمال شهر بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حسن خسروی اظهار داشت: در بودجه مصوب سال 98 شهرداری بیرجند دو بازارچه محلی در شهر بیرجند احداث می‌شود.
وی بیان داشت: در حال حاضر طرح اولیه این دو بازار محله در حال تهیه است که پس از تأیید حوزه معاونت عمران شهرداری عملیات احداث آن در شمال و جنوب شهر آغاز و تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بیرجند اعتبار درنظر گرفته شده برای احداث این بازارچه‌ها را بالغ بر یک میلیارد تومان اعلام و تبیین کرد: این بازارچه‌ها با هدف تمرکززدایی از هسته مرکزی شهر، سهولت دسترسی شهروندان به خدمات روزمره، کاهش مراجعات و کاهش حجم و بار ترافیکی مرکز شهر است.
خسروی اضافه کرد: این بازارچه‌ها با کاربری‌های چندگانه برای نگهداری و فروش میوه و تره‌بار، لبنیات، مرغ، ماهی و گوشت، نانوایی، سوپرمارکت و همچنین مجهز به سیستم سرمایشی، پارکینگ اختصاصی و سایر موارد خواهد بود.
وی با بیان اینکه براساس قرارداد تمامی اجناس در بازار روز و بازار محله با نظارت شهرداری 10 تا 20 درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد، اعلام کرد: بازار محله شمال شهر در خیابان احمدی‌روشن و بازار محله جنوب شهر در خیابان ملاصدرا جانمایی می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۷۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اشتغال , شهرداری