پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی:

۹۷ گزارش تخلف تعزیراتی در خراسان جنوبی رسیدگی شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: امسال در اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان، 97 فقره گزارش تخلف صنفی در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد.
۹۷ گزارش تخلف تعزیراتی در خراسان جنوبی رسیدگی شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدحسین اشرفی با بیان اینکه در این ارتباط متخلفان به پرداخت ۴۳۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند افزود: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان موسوم به طرح ضیافت از نهم اردیبهشت آغاز شد و تا ۱۵ خردادماه جاری ادامه داشت.
وی بیان کرد: در اجرای این طرح نظارتی توسط اداره کل تعزیرات حکومتی استان ۱۵۵ بازرسی مشترک با ۴۰ اکیپ صورت گرفته است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی اظهار داشت: در قالب اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان، بر عملکرد اصناف سطح استان به ویژه اصنافی که فعالیت آنها در این ماه شاخص تر بود بازرسی و نظارت مستمر انجام گرفت.
وی یادآور شد: سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به ایام خاص ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی مصرف کنندگان برای خرید برخی کالاها و مایحتاج مورد نیاز از قبیل اقلام لبنی، قند و شکر، خرما، زولبیا و بامیه، مواد پروتئینی، برنج، روغن، سبزیجات و سایر و همچنین با عنایت به شرایط اقتصادی موجود در بازار، طرح نظارتی ضیافت ۹۸ را در سراسر کشور اجرا کرد.
اشرفی تاکید کرد: بیشترین تخلفات پرونده‌هایی که در شعب تعزیرات حکومتی استان مورد بررسی قرار گرفت به ترتیب مربوط به درج نکردن قیمت، گرانفروشی و ارائه ندادن فاکتور خرید بوده است.
وی از شهروندان خواست؛ هرگونه گزارش یا شکایت‌های خود در ارتباط با تخلفات مختلف را از طریق تلفن گویای ۱۳۵ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ و سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ارسال کنند تا در اسرع وقت موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گرانی , تعزیرات حکومتی , اقتصاد